Neler Yeni

CS GO YENİ İNDİRDİM VE...

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bugün ilk defa cs go indirdim ve hiçbir şey anlamadım. Adama sıkıyorum sıkıyorum ölmüyor. Dibine girip yine sıkıyorum ölmüyor. Valorantta adam vurmada sorun yok ama Cs go neden adam vuramıyim?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Silah kontrolleri bir tık daha zor. Oynaya oynaya alışabilirsiniz.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
1 2 hafta oyna kendine uygun cross bul alışmaya başlarsın sonra da öğrene öğrene zamanla silahların aimlerini nasıl sıkılması gerektiğini felan öğrenirsin.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bugün ilk defa cs go indirdim ve hiçbir şey anlamadım. Adama sıkıyorum sıkıyorum ölmüyor. Dibine girip yine sıkıyorum ölmüyor. Valorantta adam vurmada sorun yok ama Cs go neden adam vuramıyim?
1-kendine iyi bir crosshair bul
2-eğilerek ateş et(shift veya ctrl tuşu)
3-tek tek ateş et tarama çok fazla yapma(tabi adam yakınındaysa tarayabilirsin)

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
CS de Gold Nova 2 Valorant da Platinum 2 yim :D CS de daha fazla oyun-silah bilgisi "aim" ve map bilgisi gerekiyor. Kısacası CS daha zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Silah kontrolüne ve harita bilgisine alışman lazım. Örneğin koşarken ateş edersen SMG vurabilir ama AR çoğunlukla dağa taşa gider:) AWP zaten allaha emanet kimbilir nereye gider:ROFLMAO:

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
valorant basit bi oyun cs daha zordur.valoranttan aiminiz ve az cok ne yapmanız gerektigini biliyorsunuzdur.Zaman ile ve şu kanallara bakmanızı öneririm.

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
5 senelik csgo oyuncusuyum. Faceit 10 lvl, global eliteyim. Dostum csgo ilk girdiğim anda 5 dk oynayıp bu nasıl oyun lan diyip quit atmıştım 😀 csgo oyunu tamamen tecrübeyle alakalıdır. Oynadıkça oyunu öğrenirsin ve öğrendikçe, iyi oynamaya başladıkça daha zevk alır ve bağımlısı olursun. Csgo için ekipmanlar önemlidir. Klavyeyi es geçtim ama kulaklık ve mouse iyi olması lazım. Özellikle mouse. Oyun içi mouse sensitivity ayarını 2 ve 3 arasında kullan. Mouse dpi 400 olsun. Hızlı sensitivity ile oynamak dez avantajdır. Maçlara girmeden önce yarım saat deathmatch oynayıp ellerini ısıt ellerin oyuna alışsın. Recoil master mapini indir ve hergün düzenli ak47 vr m4a4 spraylerini öğrenmeye çalış. Çözünürlüğünü 1024x768 veya 1280x960 yap en popüler çözünürlüklerdir. Daha pek çok ipucu var tabi.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Aim aim aim (armorlar çok önemli !)