Neler Yeni

Öneri CS GO'da Ticaret ile para kazanmak

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen

LL_LL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Ak
Steam pazar fiyatı ortalama 500 olan bir ST/BS bıçağın normal BS hali 1000 TL olsa bile CS.MONEY gibi siteler eşyaların birebir Steam satış ortalamasını alarak hareket ediyor diye biliyorum. Nasıl 500 liralık bıçağı 1000 liralık bıçaklar ile takaslıyoruz anlayamadım açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alperen Gül
Steam pazar fiyatı ortalama 500 olan bir ST/BS bıçağın normal BS hali 1000 TL olsa bile CS.MONEY gibi siteler eşyaların birebir Steam satış ortalamasını alarak hareket ediyor diye biliyorum. Nasıl 500 liralık bıçağı 1000 liralık bıçaklar ile takaslıyoruz anlayamadım açıkçası.
+1 Bende Anlamadım Aydınlatın

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Ben bir örnek olsun diye öyle dedim. Ben kendim oyuna yeni gelmiş daha hiç satılmamış bir bıçağa teklif verdim aynı böyle. 2000 TL civarı teklif vermiştim ve bıçağı almıştım. Dolar 5,7 falandı o zamanlar. Cs money bıçağa 650$ değer biçti. Ben de bilmiyorum neye göre fiyatladıklarını ama her zaman karda oluyorsunuz.

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ahmet tayfun
Herkese iyi günler. Sizlere CS GO'da ticaret ile kendim 400 TL'den 12.000TL'ye kadar nasıl kazandığımı anlatmak istedim ve siz de bu işe girerek yüksek paralar kazanabilirsiniz. İşin içinde kumar, kasa açımı vs. şeyler kesinlikle yok ve risksiz bir para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Öncelikle ticarete başlarken 600-700 TL paranız olması lazım (ben başladığımda dolar 4.5 TL idi. O yüzden biraz büyük para lazım.). Daha sonra az satılan bıçaklara teklif vermeniz gerekiyor.(Teklif verirken en yüksek teklif sizin teklifiniz olması gerekiyor. Örneğin siz 600 TL teklif verdiniz diyelim, başka biri de 700 TL teklif verdi diyelim. O eşyayı satıcı 1 TL'den satışa çıkarmış bile olsa en yüksek teklifi veren adam 1 TL'den alıyor.) Oyunda az satılan bıçaklar genellikle Stat Trak bıçaklardır. Biraz daha zor satılan Stat Trak Eskimiş/ Savaş Görmüş bıçaklardır. Örneğin A bıçağının teklifi 1000 TL ve aynı bıçağın ST olanının teklifi ise 500 TL olduğunu varsayalım. Oyunda ST bıçaklar normal bıçaklardan pahalı olduğundan biz bu bıçağa 510 TL teklif verdiğimizi ve verdiğimiz teklife bıçağı satın aldığımızı var sayalım. Bu bıçağın fiyatı da 1300 TL olarak düşünelim. Şimdi ne yaptık biz? 510 TL'ye 1300 TL'lik bir bıçak aldık ama az satılıyor. Bunu da hemen satmanın yolu ticaret etmek. Bunun için en iyi yer CS MONEY. Cs money'de bu bıçağı küçük komisyonlar ile takasladğımızı varsayalım ve 1250 TL'lik çok satılan başka bir eşya ile takasladığımızı var sayalım. Ve daha sonra bu eşyayı Steam'da sattık. Elimizi ortalama 1100 TL para geçtiğini düşünelim. Sonuç olarak 600 TL kar yaptık. Steam'da para elinize geçtikten sonra yine aynı şekilde bıçaklara teklif verebilirsiniz. Kolay bir şekilde aradığınız eşyayı bulmak için CSGO STASH adlı siteye girebilirsiniz(Steam'dan girmenize gerek yok).
NOT: Steamda bulunan paranızın en fazla 10 katı kadar sipariş verebilirsiniz. Örneğin 1000 TL'niz var diyelim. 500 TL'ye 20 tane eşya siparişi verebilirsiniz.
Benim anlatacaklarım bu kadar. Dediğim gibi ben çok paralar kazandım ve şu anlık bu işi bırakmış durumundayım çünkü eşyalarımın hepsini sattım ve elime yaklaşık 7.000 TL para geçti. Allah'ın izniyle yeni bir PC alacağım. Sizler de bu sayede risksiz, kumarsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Şunu unutmayın '' Hadi ben teklif verdim hemen gelsin bu eşya'' diye bir şey yok. Ben bıçaklara teklif verdikten 1.5 ay sonra aldığımı bilirim. Her zaman da kontrol etmeniz lazım çünkü sizin teklifinizden daha fazla teklif verenler olacaktır. Sizde hemen 3 veya 5 kuruş daha fazla teklif verebilirsiniz. Herkese iyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fotoğraf yaklaşık 2 ay öncesine ait. Daha sonradan tekrardan böyle ticaret yaparak elimde 10,500 TL civarında para oldu. Hepsini sattım şu an.
sıze ulaşabılecegım bır yer var mı?

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Orçun Yılmaz
Dediğim gibi ben 400 TL ile başlamıştım. O zamanlar dolar 4.5 TL falan idi 2 sene önce yaklaşık. 100 TL ile ''Hatıra'' eşyalara teklif verebilirsin.
2 senede 12k mı kastınız ?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Knk Teklif dediğin takas teklifimi Anlamadım ?
Eşya satın almaya geldiğin zaman sipariş ver diye bir yer var. Orası

2 senede 12k mı kastınız ?
Aynen. 2018 Kasımda 2200 TL param olmuştu. O zaman birazını satmıştım eşyanın telefon alacaktım. Şimdi de hepsini sattım artık.

sıze ulaşabılecegım bır yer var mı?
Bir şey mi soracaksınız?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Bu arada şöyle bir bilgi de vermek isterim. Reddit'te CS GO için takas sayfaları var. Oradan satın aldığınız eşyaları sayfadaki üyeler ile takas edebilirsiniz.
NOT: Sayfada çok zengin adamlar var,şaşırmayın :D

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bu güzel fikrini bizim ile paylaştığın için teşekkürler deneyeceğim.

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Top Bottom