Neler Yeni

CS GO'da Ticaretle Para Kazanmak

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Ticarette hayır hasenat işleri olmuyor hocam😉
CS GO'da da büyük kazanacağın biraz şans işi. Ben AWP Gungnir skini yeni geldiğinde 1700 TL'ye eskimiş olanını aldım. 1 hafta sonra 3300 TL'den sattım. Şu an 14.000 civarı :(

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
CS GO'da da büyük kazanacağın biraz şans işi. Ben AWP Gungnir skini yeni geldiğinde 1700 TL'ye eskimiş olanını aldım. 1 hafta sonra 3300 TL'den sattım. Şu an 14.000 civarı :(
Aqa o skin parasını hakediyor ama reis peki illa bıçak mı olmalı bu ticaretin mini verisyonu olmaz mı mesela ucuz skinler alsak awp atheris baya iyi skin bence ilerde değerlenir öyle öyle kassak

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Aqa o skin parasını hakediyor ama reis peki illa bıçak mı olmalı bu ticaretin mini verisyonu olmaz mı mesela ucuz skinler alsak awp atheris baya iyi skin bence ilerde değerlenir öyle öyle kassak
Amaç fiyatı yüksek olan skinlerin siparişi düşükse düşük teklif verip o skini almak. Senin dediğin awp atheris düşük fiyatlı ve teklifleri de ona göre. Örneğin atheris 20 liraysa 18 TL teklifi var. 18 TL’ye alsan 20’ye satmaya kalksan zarara gireceksin steam’in kestiği komisyondan dolayı. O yüzden yüksek fiyatlı düşük siparişli eşyalara teklif vermen lazım. Düşük fiyatlı olarak souvenir skinlere bakabilirsin. Onların da teklifi azdır.

asidavsan123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
kamil önal
A
Herkese iyi günler. Bu konuyla ilgili daha önceden paylaşım yapmıştım fakat görmeyen arkadaşlar için tekrar paylaşayım dedim. Sizlere CS GO'da ticaret ile kendim 400 TL'den 12.000TL'ye kadar nasıl kazandığımı anlatmak istedim ve siz de bu işe girerek yüksek paralar kazanabilirsiniz. İşin içinde kumar, kasa açımı vs. şeyler kesinlikle yok ve risksiz bir para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Öncelikle ticarete başlarken 600-700 TL paranız olması lazım (ben başladığımda dolar 4.5 TL idi. O yüzden biraz büyük para lazım.). Daha sonra az satılan bıçaklara teklif vermeniz gerekiyor.(Teklif verirken en yüksek teklif sizin teklifiniz olması gerekiyor. Örneğin siz 600 TL teklif verdiniz diyelim, başka biri de 700 TL teklif verdi diyelim. O eşyayı satıcı 1 TL'den satışa çıkarmış bile olsa en yüksek teklifi veren adam 1 TL'den alıyor.) Oyunda az satılan bıçaklar genellikle Stat Trak bıçaklardır. Biraz daha zor satılan Stat Trak Eskimiş/ Savaş Görmüş bıçaklardır. Örneğin A bıçağının teklifi 1000 TL ve aynı bıçağın ST olanının teklifi ise 500 TL olduğunu varsayalım. Oyunda ST bıçaklar normal bıçaklardan pahalı olduğundan biz bu bıçağa 510 TL teklif verdiğimizi ve verdiğimiz teklife bıçağı satın aldığımızı var sayalım. Bu bıçağın fiyatı da 1300 TL olarak düşünelim. Şimdi ne yaptık biz? 510 TL'ye 1300 TL'lik bir bıçak aldık ama az satılıyor. Bunu da hemen satmanın yolu ticaret etmek. Bunun için en iyi yer CS MONEY. Cs money'de bu bıçağı küçük komisyonlar ile takasladğımızı varsayalım ve 1250 TL'lik çok satılan başka bir eşya ile takasladığımızı var sayalım. Ve daha sonra bu eşyayı Steam'da sattık. Elimizi ortalama 1100 TL para geçtiğini düşünelim. Sonuç olarak 600 TL kar yaptık. Steam'da para elinize geçtikten sonra yine aynı şekilde bıçaklara teklif verebilirsiniz. Kolay bir şekilde aradığınız eşyayı bulmak için CSGO STASH adlı siteye girebilirsiniz(Steam'dan girmenize gerek yok).
NOT: Steamda bulunan paranızın en fazla 10 katı kadar sipariş verebilirsiniz. Örneğin 1000 TL'niz var diyelim. 500 TL'ye 20 tane eşya siparişi verebilirsiniz.
Benim anlatacaklarım bu kadar. Dediğim gibi ben çok paralar kazandım ve şu anlık bu işi bırakmış durumundayım çünkü eşyalarımın hepsini sattım ve elime yaklaşık 7.000 TL para geçti. Allah'ın izniyle yeni bir PC alacağım. Sizler de bu sayede risksiz, kumarsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Şunu unutmayın '' Hadi ben teklif verdim hemen gelsin bu eşya'' diye bir şey yok. Ben bıçaklara teklif verdikten 1.5 ay sonra aldığımı bilirim. Her zaman da kontrol etmeniz lazım çünkü sizin teklifinizden daha fazla teklif verenler olacaktır. Sizde hemen 3 veya 5 kuruş daha fazla teklif verebilirsiniz. Herkese iyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyla ilgili sorularınız varsa https://www.donanimarsivi.com/forum/konu/cs-goda-ticaret-ile-para-kazanmak.51451/ burada detaylıca cevapladım soruları buradan bakabilirsiniz.
Adam 10 TL ye kurdu diyelim ben 500 TL teklif verdim 10 TL ye mi alıyorum?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen

asidavsan123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
kamil önal
Aynen. Ama en yüksek teklif sizin ki olmalı. 500 TL teklif verdiğin zaman senin üstüne veren olmamalı
Teklif verme sınırı varmı?
Peki adam 500 e koydu ben 10 TL teklif verdim başka kimse vermedi ben kaç TL ye alıyorum?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Teklif verme sınırı varmı?
Peki adam 500 e koydu ben 10 TL teklif verdim başka kimse vermedi ben kaç TL ye alıyorum?
Adam sana satarsa 10TL'den bile alabilirsin. Örneğin oyuna yeni eşyalar geldiğinde hemen teklif veren olmuyor. 0.01 TL bile teklif versen adam sana satarsa onu o fiyattan alabiliyorsun.

DeoNade

80+ Bronze
ben de zamanın da çok yaptım kumar vs. filanda şimdi rulette oynuyorum arada şans işi boş adam işi
ama sonu hep az kazanç olur genellikle sen istisnalardan birisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,819
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom