Neler Yeni

CS:GO'da Yüksek Elo oyun tarzı öğretilir

MrerY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
eray uysal
Arkadaşlar, Csgo'da supreme ve lem elo'da nasıl oynanır flash, smoke, ses kasma, peekleme köşeleri, sprey transfer, recoil control... her şey öğretilir
Ulaşmak isteyenler Steam'den arkadaş eklesin.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Rank sistemini öğretir misin bana:( silver 2de 30 maç kazandım seri yok max 2 seri yapmışımdır her el bomba kullanırım açe atarım 3 4 edi garanti ama olmuyor yani rank atlatmıyor oyunun basından beri

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bunu durum mesajı olarak atsan daha mantıklı olurdu bence.

MrerY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
eray uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rank sistemini öğretir misin bana:( silver 2de 30 maç kazandım seri yok max 2 seri yapmışımdır her el bomba kullanırım açe atarım 3 4 edi garanti ama olmuyor yani rank atlatmıyor oyunun basından beri
cs'de rank sistemi winstreak'e bağlı bir sistemdir. Winstreak ne kadar artarsa elon o kadar yükselir. Elonun yükseldiğini karşına gelen rakiplerin ranklarına bakarak anlayabilirsin. Aklına bir şey takılırsa steam ya da özel mesaj at :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu durum mesajı olarak atsan daha mantıklı olurdu bence.
Durum mesajı nedir. Forumda yeniyim

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
cs'de rank sistemi winstreak'e bağlı bir sistemdir. Winstreak ne kadar artarsa elon o kadar yükselir. Elonun yükseldiğini karşına gelen rakiplerin ranklarına bakarak anlayabilirsin. Aklına bir şey takılırsa steam ya da özel mesaj at :)

Winstreak ne demek hocam?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Profiline tıkla, durumunu güncelle gibi bir şey yazıyor. Oraya yazarsan bunu profiline tıklayan herkes görebilir, konular bir zaman sonra unutuluyor çoğunlukla.

akan

80+ Bronze
1v1 gel beni alırsan Supreme boost satın alacağım. :D

-CrawL

80+ Gold
Valla ben novada 2-3 Arası gidip geliyordum. Yeni hesap açtım 10galibiyette Direkt MG1 Attı Sonra bir maç kazandım MG2 Oldum

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Csgo da rank sistemi tamamen rastgeledir. hatırlıyorum ben 1 maç kazandım rank atladım 1 maç kaybettim sonra bidaha kazandım bidaha attı. Tamamen rastgele. daha sonra 3-4 maç seri alıp 1 maç kaybedince rank düstüğüde oldu.

Top Bottom