Neler Yeni

CS2 BANLI HESAPTAN HEDİYE ATMA

vLaryus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Laryus
Evet arkadaşlar benim Cs Go'dan VAC yemiş bir hesabım var, ben yedek hesabımdan oyuna tekrardan başlamak istiyorum.Yani banlanan Steam hesabımdan yedek hesabıma cs 2 prime hediye satın almam mümkün müdür? Gördüğüm kadarıyla atamıyorum ama birçok yerde sadece envanterin kilitlendinğini, oyun hediye etmekte sıkıntı olmayacağını görmüştüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

(Vac ban yiyen hesabımda bakiye olduğu için hediye olarak satın almak istiyorum arkadaşlar)

Ekler

• Screenshot_2024-02-12-02-10-20-757_com.valvesoftware.android.steam.community.png
    Screenshot_2024-02-12-02-10-20-757_com.valvesoftware.android.steam.community.png
    127.6 KB · Hit: 32

oEnesQlf

80+ Silver
Evet arkadaşlar benim Cs Go'dan VAC yemiş bir hesabım var, ben yedek hesabımdan oyuna tekrardan başlamak istiyorum.Yani banlanan Steam hesabımdan yedek hesabıma cs 2 prime hediye satın almam mümkün müdür? Gördüğüm kadarıyla atamıyorum ama birçok yerde sadece envanterin kilitlendinğini, oyun hediye etmekte sıkıntı olmayacağını görmüştüm.

(Vac ban yiyen hesabımda bakiye olduğu için hediye olarak satın almak istiyorum arkadaşlar)
para ile dota2(başka oyunda olur) skini alıp yedek hesabına at sonra satıp prime al

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001

Bende de vac var ve cs2 yi hediye gönderemiyorum. Başka şekilde o bakiyeyi aktarman gerekecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,134
Üyeler
146,647
Son üye
ÖmerKaya8
Top Bottom