Neler Yeni

CS2 çıkışından sonra skin fiyatlarında sağlam düşüş.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Geçen ay beta nerdeyse herkese dağıtılmıştı, envanterimdeki her şey sağlam artmıştı. Cs2 çıktığı günden beri inanılmaz zarar ettim nakit olarak 100 dolar kadar.

Sizce Ne yapmam gerek?
Ayrıca operasyonun çıkmasından korkuyorum ekstra düşüş olursa bir o kadar daha zarar ederim.
envanter : https://steamcommunity.com/id/logimess/

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
CS 2 yi kimse beğenmedi bu nedenle düşüş oldu gibi geliyor bana.
Uzun süre unutsan yine aynı değerine gelir muhtemelen,

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS 2 yi kimse beğenmedi bu nedenle düşüş oldu gibi geliyor bana.
Uzun süre unutsan yine aynı değerine gelir muhtemelen,
Oyun yeniden hypelanmaz yüksek ihtimal bekletmek riskli değil mi?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Asil
Geçen ay beta nerdeyse herkese dağıtılmıştı, envanterimdeki her şey sağlam artmıştı. Cs2 çıktığı günden beri inanılmaz zarar ettim nakit olarak 100 dolar kadar.

Sizce Ne yapmam gerek?
Ayrıca operasyonun çıkmasından korkuyorum ekstra düşüş olursa bir o kadar daha zarar ederim.
envanter : https://steamcommunity.com/id/logimess/
envanterin sağlam, trade ile fade, gamma, rubby veya blue gemgibi cs2 de görünümü güzelleşen şeyleri alırsan düşmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ng3
Bu süreçte bence düşüş olması normal bir süre beklersen eski seviyelerine geri gelecektir ancak bir operasyon gelirse zararın çok daha fazla olacaktır.Operasyon dönemlerinde insanlar ellerinde ki skin ve kasaları hemen sat fiyatlarından satıyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,443
İsim
Olcay akbulut
aga oyunda yatırım mı yapılır :D

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Asil
aga oyunda yatırım mı yapılır :D
öyle deme kanka yapılır. piyasasına güvendiğin ve artacağını bildiğin bir skini almak baya mantıklı, hem dolardan etkilenmiyor (dolar üzerinden sarıldığı için) hemde skin kendi piyasası ile artıyor ve üstüne oyun oynarken o skini kullanıp zevk alıyorsun bence mantıklı (ytd)

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Oğuz
Envanterinde çok şey var düşmesi gayet normal. Ayrıca zarar da etmiyorsun. Nakit değil sonuç olarak uçup giden bir zarar yok ortada. 1 yıl sonra belki +300 dolar karın olacak. Operasyon yaza kadar çıkması da çok zor. CS2 Hype kazandığı zaman daha fazlasını görürsün zaten.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Asil
Yatırım değil aslında yılların birikmişliği satacaktım cs2nin çıkmasını bekledim.
knk sana aslında kişisel olarakta şunu sormak istiyorum, bu hesabı sadece zamanla biraz para atarak mı dizdin yoksa tradeler ile kar ede ede falan mı? bende envanterimi geliştirmeyi düşünüyorumda nasıl yapsam kararsız kaldım

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
knk sana aslında kişisel olarakta şunu sormak istiyorum, bu hesabı sadece zamanla biraz para atarak mı dizdin yoksa tradeler ile kar ede ede falan mı? bende envanterimi geliştirmeyi düşünüyorumda nasıl yapsam kararsız kaldım
Trade,kumar yatırdıklarım karışık aslında o yüzden bu kadar fazla item var.

Top Bottom