Neler Yeni

CS2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
muhammed samet
Selamlar ve iyi forumlar. Açıkçası yeni oyun beni hayal kırıklığına uğrattı. Gerek düşük FPS, gerek FPS dropları, gerek bağlantı sorunları, gerekse bir anda çökme ve yanıt vermeme problemi ile CS2, en azından benim gözümde kendi kendini yedi bitirdi. Siz neler düşünüyorsunuz?
yeni bir oyun şimdi kötü olabilir ama güncelemelerle düzeleceğine inanıyorum oyunun potansiyeli çok yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Nik Flatron
Daha önce cs oynamadığım için kıyaslayamıyorum ancak bir problem de yaşamıyorum. Drop veya oyuna etki eden bir kilitlenme, oyundan atma veya farklı stabil olmayan problemler olmadı. FPS yi de kendim sınırladım 240'a.

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Yıl olacak 2024 ve o kadar Türk oyuncusu olmasına rağmen hala TR'ye server kurmadılar en düşük 45-50 civarı pingle oynuyoruz ki o da zor. Millet 5-10 ping ile avantajlı durumda olsun. Birde bazen mermi öyle bir saçmalıyor ki 1 şarjör boşaltsam da isabet etmiyor. Hani diyorum sorun bende mi ama rekabetçi maçta 35 kill alabilen, takımı taşıyan biri de o kadar eşek olamaz. İzleyenler bile diyor nişanı adama alıyorsun mermi, adam hariç her yere gidiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
Assault, lake, milita ve agency gibi haritalar yok. Cs Go da bulunan birçok mod yok. Madem oyunun tam sürümünü herkese erişime açıyorsun o zaman oyunu tam çıkar. Yarım yamalak oyun çıkarmışlar.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
bir şey düşünemiyorum

Top Bottom