Neler Yeni

CS2 İCİN 400 SABIT FPS SİSTEM niye kimse yardimci olmuyor

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Batın Köse
r
dostum erkan kartın ve işlemcin nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

720p oynuyorum dostum işlemciyi mi güçlü almak gerkeiyor

ekran kartı nasıl bir şey olmalı

hocam sabit olmasa da 360hz monitör kullanmayı düşünüyorum sen nasıl bir sistem önerirsin önerilere açığım

hocam 720p de oynayacağım ve düşüncem 360 hz monitör kullanmak nasıl bir şey önerirsin yada 360hz monıtor önerir misin diyeyim direk
rtx3070 5600x ikilisini kullanıyorum 500 üzeri fps alıyorum ama denildiği gibi mesala Mirage de midden a bakarken 100 fps düşebiliyor.

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
Konu açmışsın fazla konuşma milleti dinle. Rekabetçi oyun oynayarak bana ve kimseye laf edemezsin.
Ne boş konuşuyorsun kardeşim rekabetçi oyun oynayınca ne oluyor sen geliyorsun boş boş konuşuyorsun yok e sporcumu olacan falan filan sana mi kaldı e sporcu olup olmayacağım konuyla alakalı konuşacaksan yaz yoksa yazma

2024 ile ne alakası var? CS zaten 1024x768 oynanır.
Bilmeyen herkes konuşuyor kardeşim ne anlatayım ki sistem onereceksen öner yoksa neyin boşunu yapıyorsunuz ki yani

r

rtx3070 5600x ikilisini kullanıyorum 500 üzeri fps alıyorum ama denildiği gibi mesala Mirage de midden a bakarken 100 fps düşebiliyor.
Bende rtx3070 vardı i512400f ile sattım kötü fps veriyor diye

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Murat Cemal
Ne boş konuşuyorsun kardeşim rekabetçi oyun oynayınca ne oluyor sen geliyorsun boş boş konuşuyorsun yok e sporcumu olacan falan filan sana mi kaldı e sporcu olup olmayacağım konuyla alakalı konuşacaksan yaz yoksa yazma

Bilmeyen herkes konuşuyor kardeşim ne anlatayım ki sistem onereceksen öner yoksa neyin boşunu yapıyorsunuz ki yani

kullandığın çözünürlükten dolayı darboğaz yaşıyorsun, oyun performansını nasıl etkiler bilemiyorum ama ben mesela 2k'da ryzen 5 5500 ve 3060ti ikilisi ile 200fps altına daha düştüğünü görmedim. optimizasyon açısından sorun olabilir. x3d işlemcilere yönelmen lazım o kadar düşük çözünürlükte

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Batın Köse

kardeşim zaten fark işlemci neyin kafası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,108
Üyeler
154,182
Son üye
egenayir
Top Bottom