Neler Yeni

CS2'yi nasıl sileceğim?

Özcanp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özcan
Merhaba, bana 1 ay önce CS2 kapalı beta daveti gelmişti. Oyunu indirdim ve beni tatmin etmedi. Oyun CS:GO ile toplamda 60GB alan yiyor. Oyun SSD'de zaten ve SSD'imin 111GB depolama alanı var. Ne zaman CS2'ye güncelleme gelse alanım olmadığı için yapamıyorum ve dolayısıyla oyuna giremediğim için CS:GO'yu da oynayamıyorum. Oyunu silip yükledim ama tekrar indirdiğimde CS2 ile beraber toplamda 60GB indirmeye çalışlıyor. Ben bu CS2'den nasıl kurtulurum?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,722
İsim
Gtx 1090Tİ
Merhaba, bana 1 ay önce CS2 kapalı beta daveti gelmişti. Oyunu indirdim ve beni tatmin etmedi. Oyun CS:GO ile toplamda 60GB alan yiyor. Oyun SSD'de zaten ve SSD'imin 111GB depolama alanı var. Ne zaman CS2'ye güncelleme gelse alanım olmadığı için yapamıyorum ve dolayısıyla oyuna giremediğim için CS:GO'yu da oynayamıyorum. Oyunu silip yükledim ama tekrar indirdiğimde CS2 ile beraber toplamda 60GB indirmeye çalışlıyor. Ben bu CS2'den nasıl kurtulurum?
Oyunun üstüne sağ tık yapıp özellikler diyip betalara basınca cs2 görünüyor mu?

Özcanp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• s.png
    s.png
    33.9 KB · Hit: 122
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ömer mercan
Öncelikle merhaba. CS:GO'yu kaldırmadan CS 2'yi silmek istiyorsan Steam Destek bölümüne tıklayıp oradan CS:GO oyununu seçtikten sonra DLC bölümünden CS2'nin test DLC'lerini iade ederek bu sorunu çözebilirsin.

oEnesQlf

80+ Silver

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
tiki kaldır.
1694326331683.png

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,553
İsim
İsmi ismi.
Oyunun gelmesini dert etdiler silmesini dert ediyorlar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence taşınabilir ssd al uygun oluyorlar oynarsın. Tatmin etmediyse başka.

Vellium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Nayir
Öncelikle merhaba. CS:GO'yu kaldırmadan CS 2'yi silmek istiyorsan Steam Destek bölümüne tıklayıp oradan CS:GO oyununu seçtikten sonra DLC bölümünden CS2'nin test DLC'lerini iade ederek bu sorunu çözebilirsin.
peki bu şekilde iade etsem cs2 tekrar oynamak istesem tekrar indirip oynayabilir miyim. çünkü iade ederken (Counter-Strike 2 Limited Test Invite) kaldırılabilir. diyor cs2 tam olarak çıkıncağa kadar beklemem mi gerekir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,672
Üyeler
143,779
Son üye
ALİ TAHA ŞEN
Top Bottom