Neler Yeni

Csgo prime hakkında..

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda engin
2017 yılında bilgisayarım kaldırır diye csgo almıştım. test ettiğimde kaldırmadığı için arkadaşıma verdim. o da hile açıp hesabı banlatmıştı. zaten oynayamadığım için pek takmamıştım. geçenlerde bilgisayar aldım. yıllardır süren csgo hasreti sona ermiş gibi bişey oldu. yeni hesapta 18 levele kadar kastım. 21 levelde csgo prime sahibi olacaktım. derken prime olmayanlar rekabetçi maçlarına giremyecek ve rankları olmayacak haberini gördüm. bunca yıldır bekleyip 120 TL bayılacak olmak zoruma gitti. bunun hiçbir çaresi yok mu?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,148
İsim
Musa
2017 yılında bilgisayarım kaldırır diye csgo almıştım. test ettiğimde kaldırmadığı için arkadaşıma verdim. o da hile açıp hesabı banlatmıştı. zaten oynayamadığım için pek takmamıştım. geçenlerde bilgisayar aldım. yıllardır süren csgo hasreti sona ermiş gibi bişey oldu. yeni hesapta 18 levele kadar kastım. 21 levelde csgo prime sahibi olacaktım. derken prime olmayanlar rekabetçi maçlarına giremyecek ve rankları olmayacak haberini gördüm. bunca yıldır bekleyip 120 TL bayılacak olmak zoruma gitti. bunun hiçbir çaresi yok mu?
Maalesef. O parayı vermen gerekli.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Yok maalesef rekabetçi girerain ama rankın olmaz ve seviye atlayamazsın. Bunları istiyorsan 120 TL verip satın alman gerke

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yok. Ama belki daha ucuza prime hesap satılıyordur.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
21 level olsaydın bile durum değişmezdi. VALVE para vermeyen herkesin hesabının ilerlemesini iptal ediyor. Bu durum çok iyi oldu hileler çok azaldı.

HoYeon Jung

80+ Gold
Vereceksin, ancak kesinlikle verilir bence. Zaten eğer gerçekten oynayacaksanız 500 saati aşarsınız. Eğlenceli bir 500 saate veya 1000 belki de 3000 saate de 120TL verin hocam yani.

Besim Tibuk

80+ Gold
21 level olsaydın bile durum değişmezdi. VALVE para vermeyen herkesin hesabının ilerlemesini iptal ediyor. Bu durum çok iyi oldu hileler çok azaldı.
Nasıl yani?
21 sonrası prime olunca muaf olmuyor musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki 21 level olup prime olan hesaplardan alabiirsin. Daha ucuza

VorleN

80+ Silver
Vereceksin, ancak kesinlikle verilir bence. Zaten eğer gerçekten oynayacaksanız 500 saati aşarsınız. Eğlenceli bir 500 saate veya 1000 belki de 3000 saate de 120TL verin hocam yani.
Bir oyuna 3000 saat harcayan var mıdır cidden gidin dışarda arkadaşlarınızla hayatınızı yaşayın :)

HoYeon Jung

80+ Gold
Bir oyuna 3000 saat harcayan var mıdır cidden gidin dışarda arkadaşlarınızla hayatınızı yaşayın :)
Arkadaşı olmayan insanlar olabiliyor. Benim sadece okulda 1-2 arkadaşım vardı. Bu sene onları göremedim ve evde m*l gibi kaldım. Boş zamanlarımda oyun oynamak hoş oluyor.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Maalesef bir çaresi yok, para ile almadan prime olamayacaksınız. Ben sizin yerinizde olsaydım alırdım, hileli bir şekilde Cs:Go oynamaktansa hilesiz olanını tercih ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

21 Level olsaydı ( Prime kısıtlamasından önce) prime olabilirdi, şahsen ben o şekilde oldum.

Top Bottom