Neler Yeni

Custom okul forması yapılabilir mi?

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Müdüre sormak lazım. Bizim müdür her sabah, bak her sabah tüm öğrencileri bahçeye toplayıp kıyafet kontrolü yapıyor. Kıyafeti olmayanları direkt disipline gönderiyor.
bizimkiler de kontrol yapıcaz diyip yapmıyo hiç bir zaman

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Merhaba dostlar aklımda okulum için okul forması yapmak var. Çünkü herkesde aynı rengi görmek sıkıcı oluyor bi süre sonra, kısa kollu formamız beyaz uzun kollu formamız siyah, altına da siyah pantolon giymek zorundayız. Farklı renklerde yapabilir miyim sizce? okul müdürü vs. izin verir mi?
son onu sittin sene unut

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Bizim okuldada aynı ilk defa bu seneye özel olarak sweat yaptırdılar. ( bundan sonra okulun bitki örtüsü tamamen değişti) Olayı bence herkesin aynı olması o yüzden izin verileceğini sanmıyorum
benim aklımda da o kadar çeşit yok kısa kollu rengi beyaz mesela onun siyahını çıkartmak istiyorum sweat olarak da aklımda 3 4 renk var

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
müdüre normal bir şekilde gidip hocam şöyle yapalım mıı desen bak işine olm der geçer güzel bir planla fikirle gelsen anlaşılabilecek yerler bul yok deme oranı azalır

erny

80+ Bronze
daha detaylı anlatabilir misin?
Örneğin 9. sınıflar 9. sınıfların giymesi için t shirt tasarlıyorlar eğer tasarımı uygun bulurlarsa onunla okula gelebiliyorsunuz. T shirt ün tasarlanması bir şekilde üretilmesini öğrenciler üsleniyor.
Örnek t shirt
1648372265218.png

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Örneğin 9. sınıflar 9. sınıfların giymesi için t shirt tasarlıyorlar eğer tasarımı uygun bulurlarsa onunla okula gelebiliyorsunuz. T shirt ün tasarlanması bir şekilde üretilmesini öğrenciler üsleniyor.
Örnek t shirt
Alıntıyı görüntüle
bilgilerin için teşekkürler

Top Bottom