Neler Yeni

CYBERPUNK 2077 ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
Oyunu 10 defa bitirmeye karar versem hepsinde sandevistan ile bitirir diğerleri zevkli değil bence.
Sandevistanın dadını bilenler bi layk atsın.
sandevistan animedeki ile aynı çalışıyo dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

LAN Lekxeşdmrkfmdl
hadi ben malımda sen de hiç bişey demedin be knk bide video da nal gibi judy yazıyo resmen bakan körüz

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Muhammet Kürkçü
sandevistan animedeki ile aynı çalışıyo dimi

hadi ben malımda sen de hiç bişey demedin be knk bide video da nal gibi judy yazıyo resmen bakan körüz
Oyunu bitireli bayağı oldu lucy de tanıdık olunca hiç aklıma gelmedi 🤣

Aynen animedeki gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
neyse beyler tehlikeli ama bişey olmaz evde kimse olmayınca oynarım gta 5 i de böyle bitirdim ztn

neyse beyler tehlikeli ama bişey olmaz evde kimse olmayınca oynarım gta 5 i de böyle bitirdim ztn
hadi eyw

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Oyunu 10 defa bitirmeye karar versem hepsinde sandevistan ile bitirir diğerleri zevkli değil bence.
Sandevistanın dadını bilenler bi layk atsın.
Sandevistan ağırlıklı pat küt için veya çoklu killi yakın dövüşle yapmak için yararlı kamera kapatma tarzı özelliklerde çok zayıf kalıyor netrunner ise assasin ile komboladığın zaman hem sessiz hemde hızlı kill alınabilen kameraları kapatıp yada kendi lehine kullanabildiğin güzel bir build ayrıca sibersayko görevlerinde %3-5 kaldımı çakıyorsun kısa devreyi öldürmeden kurtulabiliyor o şekilde;

hadi eyw
Oyunu seveceğine eminim açık dünyası vs benim aşırı derecede hoşuma gidiyor patch 1.6-2.0 ve 2.1 güncellemeleri ciddi manada güzelleştirdi oyunu tek eksiği fsr 3 + fg şuanda benim gözümde onun harici mod kurup daha fazlada eğlenebilirsin örnek araba tuning modu kurdum 250 max gidebilecek arabayla 371 gördüm mesela
1715619536045.png

Ekler

• 1715619531468.png
    1715619531468.png
    49.5 KB · Hit: 3
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
Sandevistan ağırlıklı pat küt için veya çoklu killi yakın dövüşle yapmak için yararlı kamera kapatma tarzı özelliklerde çok zayıf kalıyor netrunner ise assasin ile komboladığın zaman hem sessiz hemde hızlı kill alınabilen kameraları kapatıp yada kendi lehine kullanabildiğin güzel bir build ayrıca sibersayko görevlerinde %3-5 kaldımı çakıyorsun kısa devreyi öldürmeden kurtulabiliyor o şekilde;

Oyunu seveceğine eminim açık dünyası vs benim aşırı derecede hoşuma gidiyor patch 1.6-2.0 ve 2.1 güncellemeleri ciddi manada güzelleştirdi oyunu tek eksiği fsr 3 + fg şuanda benim gözümde onun harici mod kurup daha fazlada eğlenebilirsin örnek araba tuning modu kurdum 250 max gidebilecek arabayla 371 gördüm mesela
Alıntıyı görüntüle
6600 alcamda i5 10400f ile oynarım knk bi şans vercem eyw

Annen baban yakalasa bile buna değer. O kadar iyi oyun.
fgnkgngeegıegıheg sonra daha oynayaamam ama

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
6600 alcamda i5 10400f ile oynarım knk bi şans vercem eyw
ben 6500xt ile oynuyorum ama ayarlar çok yüksek değil 5000 serisi gelince ya bi laptop alıcam yada mini ıtx sistem dizicem full grafikler path tracing falan hepsini açıp tekrar oynayacağım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
ben 6500xt ile oynuyorum ama ayarlar çok yüksek değil 5000 serisi gelince ya bi laptop alıcam yada mini ıtx sistem dizicem full grafikler path tracing falan hepsini açıp tekrar oynayacağım :D
aga sen cd projeckt redin ceosuyla falan evlimisin nedir bu sevgi

bunun yanına

ne gider lan acep

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aga sen cd projeckt redin ceosuyla falan evlimisin nedir bu sevgi
çok sevdiğim oyunları tekrar tekrar bitiririm god of warı mesela 3 defa rdr2 yi 2 defa cpyi 5. defa oluyor bu detroiti 2-3 defa hele birde cp gibi oyunda farklı farklı ilerleme senaryoları varsa ve oyun modlanabiliyorsa o mod özgürlüğünü dibine kadar veriyorsa o oyunu ben deli gibi oynarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
aga sen cd projeckt redin ceosuyla falan evlimisin nedir bu sevgi bunun yanına ne gider lan acep

çok sevdiğim oyunları tekrar tekrar bitiririm god of warı mesela 3 defa rdr2 yi 2 defa cpyi 5. defa oluyor bu detroiti 2-3 defa hele birde cp gibi oyunda farklı farklı ilerleme senaryoları varsa ve oyun modlanabiliyorsa o mod özgürlüğünü dibine kadar veriyorsa o oyunu ben deli gibi oynarım
knk benim de var öyle bi oyunda galiba bi tek ben bu kadar çok seviyorum o oyunu

assasins creed odyessey ve hades

ac odyessey şu an UBİSOFT STORE DA STANDART EDİTİON 200

ULTİMATE 250 ULTİMATE VERSİYON 300 SAAT OYNAMIŞ BENİM TARAFIMDAN FATE OF ATLANTİS DLC SİNİ İÇERMESİ NEDENİ İLE TAVSİYE EDİLİR İNDİRİM 21 MAYISA KADAR GEÇERLİDİR İYİ OYUNLAR

Son düzenleme:
Top Bottom