Neler Yeni

Cyberpunk 2077 DLC ücretsiz nasıl oynarım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

UmutG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Umut Güler
Gidipte bir DLC ye bu kadar abartı para vermek istemiyorum. Oyunun kendisi orijinal zaten Epic Gamesten almıştım 100 saat civarı oynadım yapacak bişey kalmadı oyunda. DLC yi oyunun dosyasına crack bir şekilde kurabilir miyiz?

KYLORIN90

80+ Silver
Gidipte bir DLC ye bu kadar abartı para vermek istemiyorum. Oyunun kendisi orijinal zaten Epic Gamesten almıştım 100 saat civarı oynadım yapacak bişey kalmadı oyunda. DLC yi oyunun dosyasına crack bir şekilde kurabilir miyiz?
korsan yasak

KYLORIN90

80+ Silver

Whitshu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ege Ağaoğlu
CreamInstaller: Automatic DLC Unlocker Installer & Configuration Generator

Hocam ben bu programı offline oyunlar için kullanıyordum cyberpunkda çalışıyor mu bilmiyorum ama internetten araştırarak bulabilirsiniz programın nasıl kullanıldığını.

UmutG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Umut Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yasak çiğniyorlarsa ne yapabilirim bak o zaman o konulara
Ben kendi konumu açmak istiyorum? Sana mı kaldı hem? Yasak bir şey yapıyorsam raporla geç konuyla alakasız mesaj yazmanın manası yok. Ayrıca oyunum orijinal DLC yi istiyorum sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CreamInstaller: Automatic DLC Unlocker Installer & Configuration Generator

Hocam ben bu programı offline oyunlar için kullanıyordum cyberpunkda çalışıyor mu bilmiyorum ama internetten araştırarak bulabilirsiniz programın nasıl kullanıldığını.
Saolun hocam.

KYLORIN90

80+ Silver
Ben kendi konumu açmak istiyorum? Sana mı kaldı hem? Yasak bir şey yapıyorsam raporla geç konuyla alakasız mesaj yazmanın manası yok. Ayrıca oyunum orijinal DLC yi istiyorum sadece.
sana yanlış bir şey sölemedim sadece yasak olduğunu belirttim. Hem korsan yükleyeceksın hemde yasak deyince yağ gibi üste çıkmaya çalışacaksın

Saolun hocam.
dlc isteyince cracke girmiyor mu

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,649
İsim
misfit
14- İllegal, korsan içerik linki paylaşımı / talebi

UmutG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Umut Güler
Arkadaşlar siz diğer konularda neredeydiniz crack bekçisi mi dikildiniz başıma DLC ye bu ekonomi şartlarında 650 TL gibi şişik bir fiyat enayilikten ibaret bana göre. Raporlayın geçin bu arkadaş crack istiyor diye başıma bekçi misiniz?

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,649
İsim
misfit
Arkadaşlar siz diğer konularda neredeydiniz crack bekçisi mi dikildiniz başıma DLC ye bu ekonomi şartlarında 650 TL gibi şişik bir fiyat enayilikten ibaret bana göre. Raporlayın geçin bu arkadaş crack istiyor diye başıma bekçi misiniz?
Raporladım zaten. Paran yoksa oynama dostum. İlla crack oynayacağım diyorsan konusunu burada açma, internette cp77 crack yazsan milyar tane site çıkıyor. Forum kurallarına aykırı.

KYLORIN90

80+ Silver
dostum diğerlerinide görsek müdhale ederiz. Dlc oyanamkta zorunda değilsin.

UmutG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Umut Güler

Koşun buna da müdahele edin o zaman

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç