Neler Yeni

CYBERPUNK 2077 Ön İndirme Saatleri Açıklandı

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Cd projekt red'in yaptığı açıklamaya göre koruma bulunmuyor yani çıktığı gün crack mantığı çıkıyor eğer 250 TL bulamaz ama oynamak isterseniz bilginize. Klon koruması bulunmuyor ve Cd projekt red bu konuya şöyle diyor " iyi bir oyun korunmaya ihtiyaç duymaz" umarım batmalarına sebep olmaz 500milyon dolar harcanarak tarihin en çok para harcanan oyunu oldu kendisi
Aynen o 2 2 daha 4. Çıktığı gibi kırılıcıak.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Kırılsın oynarız (!)

LahmatsuDcr

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Artarsa çok sevinirim. Bence bu oyun için 250 TL çok az TLOU 2 500 TL iken bunun en az 400 TL olması lazım.
Sevinirim? :D Oyun oynamayalım aynen. 60 dolar oyunu 250'ye alıyorduk az oldu o 400 yapalım demi? Ne beyinsizler var.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
bekliyorum çıktığı anda oynamak çok güzel olacak

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Adamlar zaten bizim oyunumuz aşırı iyi olacak adam korsan kullandıysa bile pişman olacak sonra da olsa Cyberpunk'ı alacak diyor ve sırf bu yüzden bölgeye özel fiyatlandırma yaptı. O yüzden CD Project Red <3

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Cd projekt red'in yaptığı açıklamaya göre koruma bulunmuyor yani çıktığı gün crack mantığı çıkıyor eğer 250 TL bulamaz ama oynamak isterseniz bilginize. Klon koruması bulunmuyor ve Cd projekt red bu konuya şöyle diyor " iyi bir oyun korunmaya ihtiyaç duymaz" umarım batmalarına sebep olmaz 500milyon dolar harcanarak tarihin en çok para harcanan oyunu oldu kendisi
Crack indireceğime nefsime hakim olup oynamam daha iyi, prensiplerime aykırı.

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
korkuyorum o kadar oyunu aldık bir de spoiler yersem çok üzülürüm acaba 5 gün yatakdan çıkmasam mı ?
Bilmem bence hastaneye gidin 5 günlük anestezi alın uyuyun. Şaka bir yana sosyal medyadan uzak durup Spoiler olabilecek şeylere girmediğiniz sürece bence bir sorun olmaz. Kasmayın kendinizi o kadar.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
korkuyorum o kadar oyunu aldık bir de spoiler yersem çok üzülürüm acaba 5 gün yatakdan çıkmasam mı ?
Yayıncılara 13 saat önce açılacak yani bir gününü sosyal medyaya bakmadan geçirmen gerekecek.

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
bilgisayarı ayın 15 in alıcak olan ben :( sence çok spoiler yermiyim
Aramazsan yemezsin. Oyun hakkındaki benchmark testlerine bile bakarken "Cyberpunk 2077 GTX 1080" vs yazmak yerine "GTX 1080 Cyberpunk 2077" yazarsan kesinlikle yemezsin.

YouTube arama algoritması yüzünden RDR2 den spoiler yemiştim. RDR2 nin yanına bir harf daha yazınca yazdığın harfe göre farklı spoiler yiyordun 😂

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Adamlar zaten bizim oyunumuz aşırı iyi olacak adam korsan kullandıysa bile pişman olacak sonra da olsa Cyberpunk'ı alacak diyor ve sırf bu yüzden bölgeye özel fiyatlandırma yaptı. O yüzden CD Project Red <3
Biraz Steam mutlu etti bizi, bölgenin saatlik asgari ücretine göre fiyatlandırma sağlıyor.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Bilmem bence hastaneye gidin 5 günlük anestezi alın uyuyun. Şaka bir yana sosyal medyadan uzak durup Spoiler olabilecek şeylere girmediğiniz sürece bence bir sorun olmaz. Kasmayın kendinizi o kadar.
inşallah dostum 1,5 senedir pc yi alcaz aslında oyun 10 gün daha ertelense çok güzel olur neyse artık kendimi falan bayıltcam yapcak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aramazsan yemezsin. Oyun hakkındaki benchmark testlerine bile bakarken "Cyberpunk 2077 GTX 1080" vs yazmak yerine "GTX 1080 Cyberpunk 2077" yazarsan kesinlikle yemezsin.

YouTube arama algoritması yüzünden RDR2 den spoiler yemiştim. RDR2 nin yanına bir harf daha yazınca yazdığın harfe göre farklı spoiler yiyordun 😂
aman hocam interneti kapatmayı düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
250₺ bulmam lazım bir yerden, çıktıktan sonra fiyatı artacak deniyor.
Ve aynı konu dün açılmıştı sanırım.
Artarsa çok sevinirim. Bence bu oyun için 250 TL çok az TLOU 2 500 TL iken bunun en az 400 TL olması lazım.
Aslında yurt dışında yaşayacaksın 60 dolarlık oyun oldu mu sana 45 dolar sjsşdnsşdmeşcmsş. Benim amerika konumuna açık steam hesabım var dolar düşük olsa oyunlar çok ucuz. (Örn. Gta 5 indirimde 15 dolardı. Tabi amerika da yaşayıp Türkiye'den oyun almak daha iyi :D)

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sözde biz size güveniyoruz a çıkacak. Anadolu çocuğu affetmez ama. Neden böyle yaptılar anlamış değilim.

Top Bottom