Neler Yeni

Cyberpunk 65 TL değer mi?

Mismail

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
İsmail
Cyberpunk 2077 kuponla beraber alınca 65 TL'ye geliyor. Sizce değer mi?

Gloxy

80+ Bronze
Hayır değmez. Keyif almadan oynadığım nadir oyunlardan bugları görmezden gelerek oynayabilirsen al ama kişisel yorumum alınmaz.

@Hastor beğenmediğimi dile getirdim, komik olan nedir ?

Son düzenleme:

Gloxy

80+ Bronze

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Hayır değmez. Keyif almadan oynadığım nadir oyunlardan bugları görmezden gelerek oynayabilirsen al ama kişisel yorumum alınmaz.
En son ne zaman oynadınız? Son güncellemeler ile bug'Ları falan bayağı bir giderildi ve optimizasyonu iyileştirildi.

Gloxy

80+ Bronze
Peki kuponla beraber önerdiğiniz oyun var mı?
Tomb Raider oynamadıysan olabilir. Days gone öneririm fakat epic games ücretsiz oyun veriyor ya malum 15. günde olabilirmiş o sebepten onu söylemiyorum.

Gloxy

80+ Bronze
En son ne zaman oynadınız? Son güncellemeler ile bug'Ları falan bayağı bir giderildi ve optimizasyonu iyileştirildi.
2021 Ocak diye hatırlıyorum ya da Şubat. Genel olarak bugları görmezden gelirsek yinede pek eğlenceli gelmedi ve o bendeki büyük beklentiyi hiç karşılamadığı için önermiyorum.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
2021 Ocak diye hatırlıyorum ya da Şubat. Genel olarak bugları görmezden gelirsek yinede pek eğlenceli gelmedi ve o bendeki büyük beklentiyi hiç karşılamadığı için önermiyorum.
Anladım, kişisel düşünce tabii ki de. Ama bug'ların büyük bir oranda düzeldiğini belirtmekte fayda var.

Satriani

80+ Bronze
Kişisel oyun zevkine göre değişebilecek bi' konu, güncellemelerle her ne kadar iyi seviyeye gelse de, birisi çok keyifli bulurken sen bulamayabilirsin. Şahsen ben olsam 65TL vermem, oynamadığın için ileri seviyede kaybedeceğin bi'şey olmaz. Belli süre sonra da zaten daha farklı seviyede alma imkanın olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,183
Üyeler
153,675
Son üye
golgeuerdin
Top Bottom