Neler Yeni

Cyberpunk, PS Store'dan kaldırıldı!

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Konsolda Cyberpunk nedir ya Hile bile yok bu oyun hilesiz çok zor.

Ben PC de görevler yapamadığım zaman ölümsüzlük açıyorum ve ez

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Özellikle PS4 vs Xbox One sistemlerindeki saç baş yolduran sinir bozucu hatalarla çıkış Cyberpunk2077, oyucuların büyük tepkilerine neden olmuştu.

Üstüne üstlük, CDPR'nin iade edebilirsiniz dedikten sonra Sony'nin iadeleri kabul etmemesi çok daha büyük bir olay olmuştu oyun dünyasında.

Fakat Sony'nin bu gece yaptığı açıklamada, bütün iade işlemlerinin kabul edileceği açıklandı.

Bunlara ek olarak Cyberpunk, PS Store'dan da kaldırıldı. Yeni bir duyuruya kadar Cyberpunk, PS Store'da erişilemez olacak!

Eee erken istendi, sonra BugPunk, CyberBug oldu. İster istemez sinir olmuşlardır.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Oyunun Ps4e Çıkması Hatalıydı Zaten.Witcher 3te O Hatayı Yapmamışlardı Downgrade Yemesin Diye.Neden Ps4e Çıkardıklarını Ben Anlamıyorum Zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

BRUH MOMENT
Oyun aslında PS4'de oynanabilecek bir oyun. İş optimizasyonda bitiyor. Red Dead Redemption 2 ve TLOU2 gibi şeyler oynattı Rockstar ve NaughtyDog bize bu konsolda. Optimizasyonu oturtsalar, bu Cyberpunk da akar PS4'de

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oyunun Ps4e Çıkması Hatalıydı Zaten.Witcher 3te O Hatayı Yapmamışlardı Downgrade Yemesin Diye.Neden Ps4e Çıkardıklarını Ben Anlamıyorum Zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

BRUH MOMENT
Aga PP'ni ne aratarak bulurum? Kullanmayacağım soruyorum, bu hangi bölümdü Beyaz Futbol'da?

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Oyun aslında PS4'de oynanabilecek bir oyun. İş optimizasyonda bitiyor. Red Dead Redemption 2 ve TLOU2 gibi şeyler oynattı Rockstar ve NaughtyDog bize bu konsolda. Optimizasyonu oturtsalar, bu Cyberpunk da akar PS4'de
Her zaman bu olur. Bir oyun downgrade yese suç konsollara atılır.

Şunu söyleyeyim

Konsolların bir limiti var ancak iyi optimizasyon ile hepsi çözülür. Her ne kadar exclusive oyun olsada TLOU2 gibi sanki PS5 neslinden gelen bir oyun oynanabiliyordu. Biraz çabalasa şu yapımcılar optimizasyon işini. Yangından mal kaçırır gibi hemen çıkartıyorlar oyunlarını cilalamadan.

Top Bottom