Neler Yeni

Da-2 ekran kartı frekans güncelleyince ekranin gitmesi sorunu hakkında.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Sistemi alanlarin hepsinde başta başlıktaki sorun olmak üzere bir sürü sorunlar çıktı. Bir arkadas valorantta 90 derece aliyormus. Güncelleme yapanlarda görüntü gidiyormus ben sistemi kurmadim ama keske itoya 50 tl daha fazladan para alip Windows, driver güncelleme ne varsa yapsaymis. 2 gündür foruma bakıyorum da 2 alanlarin sıkıntısı bitmiyor inşallah yarin benimde kurulacak bu sıkıntıları yasamam. Soruys Gelecek olursam frekansi yükseltiyim mi ekran kartının?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadasta lolde 20 fps aliyor gtada 40. Bir kac kisininde psu cizirti yapıyormuş normal mi bunlar dostlar? Bu sistem için bilmedigimden soruyorum

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Sistemi alanlarin hepsinde başta başlıktaki sorun olmak üzere bir sürü sorunlar çıktı. Bir arkadas valorantta 90 derece aliyormus. Güncelleme yapanlarda görüntü gidiyormus ben sistemi kurmadim ama keske itoya 50 TL daha fazladan para alip Windows, driver güncelleme ne varsa yapsaymis. 2 gündür foruma bakıyorum da 2 alanlarin sıkıntısı bitmiyor inşallah yarin benimde kurulacak bu sıkıntıları yasamam. Soruys Gelecek olursam frekansi yükseltiyim mi ekran kartının?
ben işlemci ile sıkıntı yaşıyorum iade etmeyi düşünüyorum sistemi

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Sistemi alanlarin hepsinde başta başlıktaki sorun olmak üzere bir sürü sorunlar çıktı. Bir arkadas valorantta 90 derece aliyormus. Güncelleme yapanlarda görüntü gidiyormus ben sistemi kurmadim ama keske itoya 50 TL daha fazladan para alip Windows, driver güncelleme ne varsa yapsaymis. 2 gündür foruma bakıyorum da 2 alanlarin sıkıntısı bitmiyor inşallah yarin benimde kurulacak bu sıkıntıları yasamam. Soruys Gelecek olursam frekansi yükseltiyim mi ekran kartının?
harbi ya herkes şikayetci ben anlamadım bu işten benim sistem daha gelmedi ama şimdiden böyle sorunlar yaşayacağım korkusu var

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben işlemci ile sıkıntı yaşıyorum iade etmeyi düşünüyorum sistemi
Hocam abdullah abinin videoda işlemci sıcaklığı max 70 görüyor. Arkadaş lol gibi oyunda 90 görüyor bu nasil oluyor ne yapmalıyız biz ?

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Hocam abdullah abinin videoda işlemci sıcaklığı max 70 görüyor. Arkadaş lol gibi oyunda 90 görüyor bu nasil oluyor ne yapmalıyız biz ?
bende sıcaklık cıkıyor da stok sogutucu normal diyorlar ama işlemci kullanımı cok yüksek benim cs go da abdullah 30 larda kullanırken benim 85 lerde geziyor kullanım

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadasta lolde 20 fps aliyor gtada 40. Bir kac kisininde PSU cizirti yapıyormuş normal mi bunlar dostlar? Bu sistem için bilmedigimden soruyorum
Bende Allah'a şükür herhangi bir sıkıntı yok. Ekran kartı BIOS güncellemesini yapınca Chrome'yi siyah ekranda açıyordu. Windows'u tekrardan yükleyince sorun ortadan kalktı. (Abdullah abi postta zaten Windows'u tekrardan kurmayı tavsiye ediyordu.)

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harbi ya herkes şikayetci ben anlamadım bu işten benim sistem daha gelmedi ama şimdiden böyle sorunlar yaşayacağım korkusu var
Vallah kardeşim ben daha kurmadım ama şikayetleri görünce kurmasak mi diyorum

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Bende Allah'a şükür herhangi bir sıkıntı yok. Ekran kartı BIOS güncellemesini yapınca Chrome'yi siyah ekranda açıyordu. Windows'u tekrardan yükleyince sorun ortadan kalktı. (Abdullah abi postta zaten Windows'u tekrardan kurmayı tavsiye ediyordu.)
öyle bir sorun yok kimsede zaten oyun işlemci kullanımı ile ilgili sorunum var benim ekran kartı kullanımı ve ısısı mükemmel

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Kardeşim oyunlarda 20 fps falan almıyorsun cizirti sesleri egzoz fan sesi yüksek seste vs. Bu sorunlar yok değil mi

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
kurulum işinden hiç anlamam dersen yakınlarda bi bilgisayarcıya götürsün halleder ancak biliyorsan sıkıntı çıkmaz şu an DA2 sistemden yazıyorum geçen cuma geldi 4/4 lük çalışıyo bu ürün 1000 küsür satıldı tabii ki içinde sıkıntılı parçalar çıkma şansı var ama onlarında değişim olayı var sonuçta ha bide işi bilmeden bişeyleri yanlış yapanlar var seninde sistem hala gelmediği için gözün onları görüyo

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Kardeşim oyunlarda 20 fps falan almıyorsun cizirti sesleri egzoz fan sesi yüksek seste vs. Bu sorunlar yok değil mi
Herhangi bir sorun yok. 200-300 kişiden bir kaçı yaşıyor zaten bu sorunları. Yaşayanlar da hep buraya sorunlarını yazınca sistemin sorunlu olduğunu zannediyor millet.

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,881
Üyeler
155,643
Son üye
kayraama250lik
Top Bottom