Neler Yeni

DA-3 elime ulaştı ama kasa hasarlı geldi .

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Sadece kasayı değiştirirler, diğer parçaları değiştirmezler. Sonuçta aldığınız parçalar belli.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Nasıl yok? sitelerinde yazıyor şube numarası ama çalmıyor. Kapatmışlarsa o numarayı bilmiyorum. şubelerinin telefonu yokken aynı zamanda haftasonu müşteri hizmetleri de yok. Rezaleeet.
fark etmemisim bunu

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
kankam sendede hata var abdullah videosunda diyor kargo geldimi kargocu ile beraber açıp tutanak tutturun diyor
Kargocuda kasayı açmanı ve incelemeni bekleyecekti he? adamlar yukarı bile çıkmıyor bu dönemde :)

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Kargocuda kasayı açmanı ve incelemeni bekleyecekti he? adamlar yukarı bile çıkmıyor bu dönemde :)
Bekleteceksiniz,siz imza atmadan o adam gidemez. Kutuyu iyice bir inceledikten sonra TCKN verirsin imzanı atarsın yollarsın kargocuyu.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Evet knk , zaten kutun hasar aldığı bölge küçük ve altta kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekleteceksiniz,siz imza atmadan o adam gidemez. Kutuyu iyice bir inceledikten sonra TCKN verirsin imzanı atarsın yollarsın kargocuyu.
Haklısın brom çok dikkatli inceleyemedim sadece yanlara ve üste baktım

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
:) Ne imzası kankam adamlar yukarı çıkmıyor diyorum sen imza diyorsun hergün kargo geliyor eve neredeyse aras ve ptt hariç kimse yukarı bile çıkmıyor sepete sığıyorsa salıyorum sığmıyorsa ben iniyorum.
Daha 2 gün önce 3 tane ayakkabı geldi bende o sırada eve girmek üzereydim düşün 1000 lira değerinde ayakkabı kargocuya sordum kime diye benim dedim aldım imza falan da atmadım sormadı bile adam :)

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
:) Ne imzası kankam adamlar yukarı çıkmıyor diyorum sen imza diyorsun hergün kargo geliyor eve neredeyse aras ve ptt hariç kimse yukarı bile çıkmıyor sepete sığıyorsa salıyorum sığmıyorsa ben iniyorum.
Daha 2 gün önce 3 tane ayakkabı geldi bende o sırada eve girmek üzereydim düşün 1000 lira değerinde ayakkabı kargocuya sordum kime diye benim dedim aldım imza falan da atmadım sormadı bile adam :)
İnternetten aktif şekilde alışveriş yapan birisiyim hayatımda hiç sepet salıpta kargo aldığım olmadı yada tckn vermeden garip...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaçıncı katta oturuyorsun ki adamlar üşeniyor çıkmaya

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
İnternetten aktif şekilde alışveriş yapan birisiyim hayatımda hiç sepet salıpta kargo aldığım olmadı yada tckn vermeden garip...
Hangi semtte oturuyorsun belki onla bağlantısı vardır ama dediklerim %100 doğru :) kimlik bile göstermeden çok aldım.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Bazı kargocular ürünlere inanılmaz kötü davranıyor.
Muhtemelen yere düşürmüşlerdir.
Tutanak falan tutsaydın keşke.

Top Bottom