Neler Yeni

DA-3 Sistem itopya ' kargoya bile vermiyor '

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rafet Sunal
benimki yarına kaldı galiba :(
sanırsam aynı olacak çünkü ben ayın 10.da almıştım ve bugün aradığımda yarın saat 6 da kargoya verilicek denmişti.Yüksek ihtimalle"dedikleri doğruysa"sizinkinin yanına benimkini koyarlar yani toplu bir şekilde yarın kargolanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
sanırsam aynı olacak çünkü ben ayın 10.da almıştım ve bugün aradığımda yarın saat 6 da kargoya verilicek denmişti.Yüksek ihtimalle"dedikleri doğruysa"sizinkinin yanına benimkini koyarlar yani toplu bir şekilde yarın kargolanır

hocam seni kandırmışlar beni 2 gündür bugün verilecek diye kandırdılar valla :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Dilekmen
Kardeşim sinirlenmekten yoruldum hergün iki kez arıyorum ve aldıgım cevaplar kasa çizik kırık ekran kartı bozuk anakart stokta yok ben sipariş verdiğimde vardı kardeşim beni alakadar etmez yetiştiremedimleri için dansözlük yapıyorlar bende 8inde verdim hala kargoya verilmedi birdaha asla alışveriş yapmam

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rafet Sunal
Kardeşim sinirlenmekten yoruldum hergün iki kez arıyorum ve aldıgım cevaplar kasa çizik kırık ekran kartı bozuk anakart stokta yok ben sipariş verdiğimde vardı kardeşim beni alakadar etmez yetiştiremedimleri için dansözlük yapıyorlar bende 8inde verdim hala kargoya verilmedi birdaha asla alışveriş yapmam
usta ben 3 ay önce ayın 14ünde fare almıştım 15inde kargolanıp 17sinde elime ulaşmıştı.yani yoğunluk olduğu için böyledir sabret

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Dilekmen
usta ben 3 ay önce ayın 14ünde fare almıştım 15inde kargolanıp 17sinde elime ulaşmıştı.yani yoğunluk olduğu için böyledir sabret
Dostum dogrudur sadece şeffaf olup hatalarını kabul etmemelerine sinirleniyorum sorsan 100% müşteri memnuniyeti

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Dostum dogrudur sadece şeffaf olup hatalarını kabul etmemelerine sinirleniyorum sorsan 100% müşteri memnuniyeti

valla 8eylül günü verdim kargoya bile verilmedi ilk ve son siparşimdir itopya'dan daha ürün almam

Xano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Serda heval ayli
Kargo bilgileri girilmiş sonunda ama ups in sitesinden kontrol edince kargo hareketi görünmüyor henüz. İnşallah cumartesi ulaşır.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Monitörümü itopyadan almıştım. Gamegaraj sistemi toplayıp 3-4 günde göndermişken onlar 1 monitörü 5-6 günde gönderdiler. Çok yavaş çalışıyolar. Pandemi süreci bir çok firmanın yavaş çalışmasına bahane oldu diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,307
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom