Neler Yeni

Gencer Gaming Sistem Hala Kargoya Verilmedi !

ysuflix

80+ Silver
Merhabalar bir yakınım için 29 Eylül tarihinde DA-C6 sistemi RX7800XT özelleştirmesiyle satın aldık. 8. iş günümüz bitti hala hazırlanıyor aşamasında görünüyor sipariş verdiğimiz günden beri hazırlanıyor da. Arıyorum bana hep aynı şeyi söylüyorlar 7-10 gün arası kargoya çıkar diyorlar hala çıkmadı ayrıca oto mesaj gibi söylüyor oradaki arkadaş başka bir cevap vermiyor sipariş takibi yapmak istediğimde detaylı bilgi istediğimde, demonte gönderim talep ediyorum gönderemiyoruz diyorlar. İncehesap'tan sistem alınca 5. iş gününde sistem elime geçti. Anlamıyorum yani kargolama süresini bu kadar uzatacak ne yapılıyor sistemlerde ?

@GENCERGAMİNG Sistemimizi bize yarın gün içinde demonte olarak kargolamanızı talep ediyorum. Bu kadar uzayacağını asla tahmin etmezdim. Sizinle yaptığım alışverişten pişman olmak istemiyorum yarın demonte olarak kargoya çıkmasını rica ediyorum. Ben en ufak hata olmadan, kusursuz şekilde toplarım sistemi. Ulaşın bana sipariş numaramı ileteyim.
@GENCERGAMİNG

Screenshot_1.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

@GENCERGAMİNG 'den sistem alan varsa kaç günde geldi, süreç nasıl işledi yazarsanız sevinirim

Son düzenleme:

ysuflix

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beğenmediğim bir firma inşallah sorun yaşamazsınız
8. iş gününde hala kargoya verilmemesi bile sıkıntı bence. 7-15 iş günü diyolar genelde 7-10 arasında veriliyo diyolar. ama hala bişe yok.

ysuflix

80+ Silver
Siparişleri 7-10 iş günü içinde kargoya veriyorlarmış. Yazını doğrulamak için araştırdım ve evet, öyle. Zaten adamların süresi belli o süreyi geçerlerse konu açman gerekir bence.
Haklısın ama çok uzun bir süre yani

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Buradan alışveriş yaparken bu şartları kabul etmiş oluyorsun. 8. iş günü bitiyor, 10'u geçerse konu açarsın. Boş yere konu açmaya gerek yok.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Haklısın ama çok uzun bir süre yani
Uzun ama alırken araştırsaydın markanın açıklaması bulunuyor. Bu şekilde marka kötülemek gibi oluyor, adamlar 5 günde gelir dese 8 gün olsa haklısınız zaten ama 10 iş günü demişler. 10 iş günü dolarsa açın bir konu hakkınızı arayalım.
1696972624622.png

ysuflix

80+ Silver
Uzun ama alırken araştırsaydın markanın açıklaması bulunuyor. Bu şekilde marka kötülemek gibi oluyor, adamlar 5 günde gelir dese 8 gün olsa haklısınız zaten ama 10 iş günü demişler. 10 iş günü dolarsa açın bir konu hakkınızı arayalım.Alıntıyı görüntüle
yok kötülemiyorum parça siparişim oldu hemen gönderdiler ben seviyorum Gencer Gaming'i kötü bi deneyim yaşamak istemem bi anlık galeyana gelerek açtım konu beklemeliydim doğru diyosunuz.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
yok kötülemiyorum parça siparişim oldu hemen gönderdiler ben seviyorum Gencer Gaming'i kötü bi deneyim yaşamak istemem bi anlık galeyana gelerek açtım konu beklemeliydim doğru diyosunuz.
Sistemler kuruluyor ve test ediliyor, süreç bu yüzden daha uzun. İnsanlık hali her insan hata yapar konudan bir şey olmaz rahat olun :D Umarım sisteminiz kısa süre içinde elinize ulaşır, şimdiden hayırlı olsun!

ysuflix

80+ Silver
Sistemler kuruluyor ve test ediliyor, süreç bu yüzden daha uzun. İnsanlık hali her insan hata yapar konudan bir şey olmaz rahat olun :D Umarım sisteminiz kısa süre içinde elinize ulaşır, şimdiden hayırlı olsun!
Çok teşekkürler. Çağrı merkezindeki hanımefendi bana 'hazırlanıyor yazması ürünün montaj sırasında olduğunu gösteriyor' dedi ve 8. iş günü bitmişken hazırlanıyor yazması yani onun deyimiyle sırada olması da biraz kafaya takmama sebep oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,796
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom