Neler Yeni

DA-C gencer gaming hazır sistem

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
Sistem stok dışı satın alındığı için derken neler kastediyorlar elinden olmayan ürünleri niye satıyorlar daha önce itopyadan hazır sistem aldım yine donanim arşivi aracılığı ile onlar ertesi günü kargoladı madem elinde yok niye satışa sunuyorsun %85 yolladık diyorlar her saat 100-100 açıldı ben saat 8 de aldım %85 derken 340 sistem yapıyor ben en geç 8 de alan olduğumdan 200. müşteri oluyorum benim ki nasıl çıkmıyor yola sisteme takacakları anakart

Gigabyte A520M-H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart hala satışı açık sitesinde​

150 tl ödeyip takacakları anakart

Gigabyte A520M-DS3H 4733MHz DDR4 Soket AM4 mATX Anakart stokta yok görünüyor​

ayrıca sitede arasındaki fiyat farkı 70 tl ama 150 tl talep ediyorlar çok garip olaylar gerçekten ülkedeki kargoya laf ediyorlar ben geri kalan monitör kulaklık masasına kadar sipariş verdim hepsi geldi bi tek gencer gamingde mi sorun oluyor Abdullah`ın bu konuya müdahil olması lazım bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

150 tl fiyat farkını ödedim yarın yola çıkacağını söylediler süreci sizlerle de paylaşacağım

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    32.4 KB · Hit: 76
Son düzenleme:

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün GençerGamingi aradığımda stok anakartın tedarik sürecinde olduğunu söylemişlerdi onun perşembe geleceğini söylediler ondan sonra bana DS3H anakartının bugün ellerine geçeceğini söylediler onu alırsam bugün yani çarşamba günü kargoya vereceklerini söylediler. Bende sitelerinde 150 TL fiyat farkını satın alıp anakartı değiştirdimi söyledim. Bugün 2 gibi aradığımda ki çoğunlukla zaten açmıyorlardı. Açtıklarında sistemin bugün kargoya verileceğini söylediklerini ilettim açan arkadaş sanki bilmiyormuş gibi bunu iletecekleri söyledi isterseniz sizi destek ekibine bağlayayım dedi bende tamam olur dedim. Beni bağlamak için hattan ayrıldığımızda müzik girdikten 5-10 sn sonra telefon kapandı açmadılar ve benden sonra anakartı değiştireceğini haber veren bir arkadaşımın sistemi kargoya verilmesine rağmen onun sistemi kargoya verilirken benim sistemim hala kargoya verilmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Dün GençerGamingi aradığımda stok anakartın tedarik sürecinde olduğunu söylemişlerdi onun perşembe geleceğini söylediler ondan sonra bana DS3H anakartının bugün ellerine geçeceğini söylediler onu alırsam bugün yani çarşamba günü kargoya vereceklerini söylediler. Bende sitelerinde 150 TL fiyat farkını satın alıp anakartı değiştirdimi söyledim. Bugün 2 gibi aradığımda ki çoğunlukla zaten açmıyorlardı. Açtıklarında sistemin bugün kargoya verileceğini söylediklerini ilettim açan arkadaş sanki bilmiyormuş gibi bunu iletecekleri söyledi isterseniz sizi destek ekibine bağlayayım dedi bende tamam olur dedim. Beni bağlamak için hattan ayrıldığımızda müzik girdikten 5-10 sn sonra telefon kapandı açmadılar ve benden sonra anakartı değiştireceğini haber veren bir arkadaşımın sistemi kargoya verilmesine rağmen onun sistemi kargoya verilirken benim sistemim hala kargoya verilmedi.
Büyük rezillik @GENCERGAMİNG

mstskmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Ben bugün aradım sırasıyla hazırlanıyor diyor hâlen bekliyoruz nolacak ya

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bugün aradım sırasıyla hazırlanıyor diyor hâlen bekliyoruz nolacak ya
Bana dün anakartı değiştirme esnasında bana çarşamba günü kargolarız dediler bugün kargolanmadı bugün anakartını değiştireni bugün kargoya vermişler

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming

Merhabalar biraz sakin olmanızı ve arkanıza yaslanmanızı öneriyorum. 3gün,5gün,7gün,10gün (iş günü "cumartesi-pazar" dahil değil). Herkese sırasıyla yetişmeye çalışıyoruz ürününüz bugün çıkmadıysa yarın çıkacaktır. Çalışma arkadaşlarım günlerdir mesai yapıyorlar bazı iletişim sorunları yorgunluktan dolayı yaşanmış olabilir. Kusura bakmayın.

Biz de sizlere yetişmeye çalışıyoruz, lütfen biraz daha sakin ve anlaşıylı olalım.
Biz de sizler gibi müşteriyiz, ürünleri satın aldığımız bir firma var.

Top Bottom