Neler Yeni

Çözüldü✓ DA-C sistem geldi gelmez olaydı

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Bu sistemi kaçırdığınız için üzgün olmalısınız. böyle problemler her firmada olabiliyor biz bu kritik zamanda sizin için elimizden geleni yapıyoruz.
Abicim bu nasıl bir sıkıntıdır ben ilk defa gördüm böyle birşeyi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,384
İsim
kilan embappe
Bu sistemi kaçırdığınız için üzgün olmalısınız. böyle problemler her firmada olabiliyor biz bu kritik zamanda sizin için elimizden geleni yapıyoruz.
Sorun yaşamış adamın konusuna gelip sorunu gidermeye çalışmak yerine böyle bir tavır sergilemek 10/10 hareket... GENÇERGAMİNG kalitesi arkadaşlar

ahmetbirs

80+ Bronze
DA forum olarak çok olumsuz durumla karşılaştık sistemlerde ama 5500 ü iyice macunlayıp 5600 diye yollayana pek denk gelmedik :D

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Abicim bu nasıl bir sıkıntıdır ben ilk defa gördüm böyle birşeyi
Bu yoğunluktan kaynaklı bir problemdir. sonuçta bu işleri yapanda insan, bazeen insanlar hata yapabiliyor, bunu yapan arkadaşımızı bulup gerekli yaptırımları uygulayacağız. kusura bakmayın.

ahmetbirs

80+ Bronze
Ahmet bey ortada bir karışıklık var, neden böyle şeyler aklınıza geliyor?
memnuniyetsizliklerini dile getiren diğer arkadaşlar gibi bende evet bende sistemi kaçırdığım için aralıksız ağlıyorum günlerdir sıradaki sistemlere diyorum sürekli kendime ama böyle sistem gelmez ama daha iyisi yine siz yaparsınız o sebeple biraz üzgünüm aldırmayınız :D

NightWish2434

80+ Silver
Çektim kral rahat ol
Oh bilinçli kullanıcı. Kullanılmış işlemci yollamışlar utanmadan. Şikayetvara da yaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yoğunluktan kaynaklı bir problemdir. sonuçta bu işleri yapanda insan, bazeen insanlar hata yapabiliyor, bunu yapan arkadaşımızı bulup gerekli yaptırımları uygulayacağız. kusura bakmayın.
Yaptırım uygulamayın kimse 4/4 lük değil özür hediyesi yollayın yeter

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Firma bu konuya cevap yazmadan da o arkadasa ulaşırdı. En azından doğrularının da yanlışlarının da arkasında duruyorlar ve gecenin bu saatinde yaşanan sorunu gidereceklerini arkadasımıza söylüyorlar. Az bi sakin olun. Çözülmezse giydirirsiniz.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Firma bu konuya cevap yazmadan da o arkadasa ulaşırdı. En azından doğrularının da yanlışlarının da arkasında duruyorlar ve gecenin bu saatinde yaşanan sorunu gidereceklerini arkadasımıza söylüyorlar. Az bi sakin olun. Çözülmezse giydirirsiniz.
Knk açıkcaso söylemek gerekirse burdakilerin amacı bence giydirmek değil olmaması gereken derecede olan büyük yanlışlığı belirtiyorlar

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Knk açıkcaso söylemek gerekirse burdakilerin amacı bence giydirmek değil olmaması gereken derecede olan büyük yanlışlığı belirtiyorlar
Zaten onlarla aynı fikirdeyim. Farklı işlemci gelmesi çok büyük yapılmaması gereken bir hata. Benim belirtmek istediğim aslında şu.
Firma yarın veya yoğunuz deyip pazartesi de dönüş yapabilirdi. Adı geçtiği gibi yaşanan sorunu çözeceklerini söylüyorlar. Bu açıklamalara rağmen konuya her gelen saldırarak yorum yapıyor.

Mounhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Yağız
Arkadaşlar sorun çözüldü
@GENCERGAMİNG olarak olaya hemen el attılar.
Olan yanlışlık hemen düzeltildi.
Ryzen5 5600 tarfımıza gönderildi.
Gençer Gaminge teşekkür ederim.
Bu gibi olaylar olabilir. Normal çünkü sistem hazırlanırken göz önünden kaçmıştır diye düşünüyorum. Sorun çözüldü. @ahmetbirs @NightWish2434

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,667
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom