Neler Yeni

Ana Konu DA FORUM'A ÖZEL 25 ADET MD3 FIRSATI - 6999₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Değerli dostlarım söz verdiğim gibi forumumuzda 80+ GOLD ve üzeri kıdemli üyelerimizin başvurabileceği 25 stoklu MD3 sistem etkinliğini başlatıyorum. MD3 hakedişi: %100 sistemi alacak Forumumuzun Aktif 80+ GOLD ve üzeri olan ilk 25 kişiye verilecek. Son 1 ay forumda aktifliği olmayan 80+ GOLD ve üzeri üyeler bu etkinliğe dahil değildir.

MD3 Sistemi Nasıl Alabilirsiniz?

1- Aktif 80+ GOLD ve üzeri olmanız gerekli
2- MD3 sistem sadece "itopya Beylikdüzü" mağazasından alınabilir. Web satışı kargo gibi seçenekler yoktur.
3- Bu konuya "şartlar uygun almak istiyorum" yorumunu yapmalısınız
5- Sistemlerin mağazadan son satın alınma tarihi 7 Ocak 2022'dir. 7 Ocak sonrası kampanya bitecektir.

ÖNEMLİ NOT: aynı başvuruyu 80+ Silver üyelerde yapabilir 80+ Silver üyeleri yedeklere yazacağım artan stoklar olursa 80+ Silver üyelere devredecek.

Yukarıdaki şart doğrultusunda "şartlar uygun almak istiyorum" yorumunu yapan ilk 25 kişiye özelden mesaj atıp kimliklerindeki "İsim ve Soyismini" eksiksiksiz yazmalarını isteyeceğiz bu şekilde kimlik doğrulaması ile kimlikleri ile itopya Beylikdüzü mağazasına gidip 6999₺'ye MD3 sistemi satın alabilecekler.

KATILIMCILARIN YORUMLARINI ENGELLEMEMEK İÇİN GEREKSİZ YORUMDAN KAÇININ

MD3 Sistem İncelemesini İzlemek İçin;

Yanlışlık olmuş hepinizden özür diliyorum inşallah ihtiyacı olan kardeşimize çıkar hepinize bol şans

Son düzenleme:

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,518
İsim
Mert Metshi
Abi bir arkadaşım için alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Berat Nail Demir
Değerli dostlarım söz verdiğim gibi forumumuzda 80+ GOLD ve üzeri kıdemli üyelerimizin başvurabileceği 25 stoklu MD3 sistem etkinliğini başlatıyorum. MD3 hakedişi: %100 sistemi alacak Forumumuzun Aktif 80+ GOLD ve üzeri olan ilk 25 kişiye verilecek. Son 1 ay forumda aktifliği olmayan 80+ GOLD ve üzeri üyeler bu etkinliğe dahil değildir.

MD3 Sistemi Nasıl Alabilirsiniz?

1- Aktif 80+ GOLD ve üzeri olmanız gerekli
2- MD3 sistem sadece "itopya Beylikdüzü" mağazasından alınabilir. Web satışı kargo gibi seçenekler yoktur.
3- Bu konuya "şartlar uygun almak istiyorum" yorumunu yapmalısınız
5- Sistemlerin mağazadan son satın alınma tarihi 7 Ocak 2022'dir. 7 Ocak sonrası kampanya bitecektir.

ÖNEMLİ NOT: aynı başvuruyu 80+ Silver üyelerde yapabilir 80+ Silver üyeleri yedeklere yazacağım artan stoklar olursa 80+ Silver üyelere devredecek.

Yukarıdaki şart doğrultusunda "şartlar uygun almak istiyorum" yorumunu yapan ilk 25 kişiye özelden mesaj atıp kimliklerindeki "İsim ve Soyismini" eksiksiksiz yazmalarını isteyeceğiz bu şekilde kimlik doğrulaması ile kimlikleri ile itopya Beylikdüzü mağazasına gidip 6999₺'ye MD3 sistemi satın alabilecekler.

KATILIMCILARIN YORUMLARINI ENGELLEMEMEK İÇİN GEREKSİZ YORUMDAN KAÇININ

MD3 Sistem İncelemesini İzlemek İçin;

lütfen şartlara uyan biri hakkını bana verebilir mi

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Silver olmayan üyelere söylüyorum şartlarınız uygun değil mesaj sayınız en az 2000 olmalı anlayın artık

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,453
Üyeler
149,386
Son üye
FURKAANNN
Top Bottom