Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

THEKINGBRAWL.exe

80+ Bronze
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Linux'a önem yok

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Toprak Uguz
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
sorduğumuz konuda o konunun dışında konuşmak. Çok sinir oluyorum

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,676
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
trol hesaplar,kaba kişiler,herşeyi bildiğini sananlar,herşeyi ters anlayıp ağır muammelede bulunan insanlar (ismi lazım değil)

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
Abi şu sistemleri itopyadan yapmayın ya hızlı olanda alamıyor alamıyoruz

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,746
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Rütbe rengine göre değişkenlik gösterilen davranışlar.
En azından tercih getirilerek mesaj sayılarımızı vs. gizleme olabilir.

123kral14

80+ Silver
Basit ama bilmedğim bir konuma cevap gelmemesi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

erenog

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Eren Oğur
Instagram
https://www.instagram.com/ogurinhoartz/
Discord
! Ogurinho Artz#9275
boş konuşanlar çok örnek : yine y*ngınlar ... , napim / ve bu tarz konular çok gereksiz bu konuların altında çok iyi pc rp leri falan çok kötü ve çok boş komikte değil.
1621700102542.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
muhmammet yılmaz
Ben Bu Forum'da İnceleme Yapan Biriyim Ve Bana Göre İncelemeler Ve Rehberler Çok İlgi Görmüyorlar Daha Fazla Ön Planda Olursa Bence Hem Yazana Hemde Okuyana İyi Bir Katkı Olacağını Düşünüyorum.

Top Bottom