Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Genel olarak eleştirilcek ve ya memnun olmadığım bir şey yok herkese gösterdiği hizmetten ve yardımlardan dolayı teşekkür ederim..

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Screenshot_20210520-234110_Chrome.jpg

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
emojiyi mesaj çokluğu yaratmasın diye atıyoruz (y)
yok adam gülme emojisi atıyor dalga geçiyor güya ama bi cümle cevap yazmaya aciz.
sana attığım emojide zaten problem yok.

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rapor sistemin de çok geç geri dönüş yapılıyor az sayıda moderatör/yönetici olduğundan. Moderatör sayısının arttırılması gerekli bence.
Katılıyorum hatta bazen geri dönüş bile yapılmıyor

Türkçe yazım kurallarına uyulsa fena olmaz.
Bence cümle anlaşıldıktan sonra sorun yok
Bana göre multi ve troll hesaplara karşı çözüm gelmeli adam ban yiyor mesela kendi profilindeki mesajlara bakmak için multi hesap açıyor bunun için üye onayı gerekli ama moderatör sayısı az bence moderatör sayısı arttırılmalı

Flamesa

80+ Silver
Şikayetçi olduğum çok bir şey yok fakat öneri olarak birkaç şey paylaşacağım.

Kişinin rütbesine göre günlük yükseltme sayısı arttırılabilir bence.
Gereksiz yere üzgün ve kızgın atan kişiler gerekli uyarıyı almıyor.
Trol konular sıklıkla açılıyor.
Katılıyorum.

Ayrıca Beğenme kısmında bir kişinin yorumuna katıldığımızı ifade etmek için +1 emojisi güzel olabilirdi.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Mesela bu mesaj. Mesajın reaksiyon kasmaktan başka bir amacı yok. Bu türden mesaj kasanların uyarı alması daha iyi olur diye düşünüyorum, bu sayede gereksiz mesaj atanların da sayısı azalacaktır.
Bende böyle bir mesaj attım ama Abdullah reisin açtığı konulara pek rastlamıyorum o yüzden yoksa haklısın

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Eskiden sadece bilgili kişiler ve gerekli konular vardı. Şuan konuların çoğu: valorantta hangi bıçağı alayım... 5 TL ye hangi oyunu alayım... Haftaya epic games hangi oyunu verir vs.vs.

Uzun süredir DA yı okuyorum ama üye tarihim yeni sayılır... Geç üye oldum
aynen bende ilk üye oldum zaman bilgisi olan insanlar yazardı şimdi konu açıyorum herkes genel olarak bir şey önermiş bir kaç adam farklı gözükmek için hiç bilmedi markanın bir modelini öneriyor sırf farklı olabilmek için yanlış bilgilendirme diye rapor ediyorum ama bir şey değişmiyor

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Mod sayısı
Troll hesaplar
Boş emoji kullanımı (gereksiz kızgın vs)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Şikayetçi olduğum çok bir şey yok fakat öneri olarak birkaç şey paylaşacağım.

Kişinin rütbesine göre günlük yükseltme sayısı arttırılabilir bence.

Katılıyorum.

Ayrıca Beğenme kısmında bir kişinin yorumuna katıldığımızı ifade etmek için +1 emojisi güzel olabilirdi.
Artıyor zaten :D

Atyxah

80+ Silver
Mesela bu mesaj. Mesajın reaksiyon kasmaktan başka bir amacı yok. Bu türden mesaj kasanların uyarı alması daha iyi olur diye düşünüyorum, bu sayede gereksiz mesaj atanların da sayısı azalacaktır.
Haklısın

Top Bottom