Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,110
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Abi forumda rütbeye göre yargılama var bence @Furkan Aslan küfür etti ve süreli ban yedi ama @Emptx_ küfür etti perma yedi
Biri ne anne bırakmış ne bir şey, biri klasik küfürlerden etmiş aileye saldırmadan. Olayın aslını bilmeden böyle şeyler yazmak hoş değil.

Ariseks

80+ Gold
Bence daha fazla mod olabilir
Ve sürekli spam olarak üzgün ve kızgın atanlar sebebini söylemeden
2 Side çok büyük sıkıntı değil ama

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner
Sürekli kızgın veya üzgün atan milletin görüşüne fikrine sayıgısı olmayan adamların bulunması.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Biri ne anne bırakmış ne bir şey, biri klasik küfürlerden etmiş aileye saldırmadan. Olayın aslını bilmeden böyle şeyler yazmak hoş değil.
hocam yeni tema getirin

pleading-face_1f97a.png

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,514
İsim
Mert Metshi
Böyle bir durum söz konusu değil.
Süreli yiyen üye bu davranışı bir kere sergiledi ve küfürün derecesine göre gerekli uzaklaştırma verildi.
Saydığınız perma yiyen üye ise defalarca küfür spamlayıp ailevi değerlere kadar hakarette bulunduğu için süresiz uzaklaştırılmıştır.
Teşekkür ederim bilmiyordum mesajımı düzenliyorum 😥

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
Cevap yazmak yerine anlamsızca emoji atan tipler.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Birazda seni eleştireyim 3 bin mesajın var bence insanların konularına doğrudan daha fazla mesaj yazmalısın şahsen @Abdullah Hacıgül ü konuların içinde görmek istiyorum.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Öncelikle görüşümüzü aldığınız ve o yönde geliştirme yapmak istediğiniz için teşekkür ederim,
İlk olarak benim gördüğüm sıkıntılardan birine gelirsek : Yakın zamanda forumda troll amaçlı açılan konularda biraz artış bulunuyor, buna belki bir çözüm bulunabilir, aklımda bir çözüm önerisi yok maalesef.
İkinci ve asıl iyileştirme önerim de : Forumda üyelerin yaptığı yazım yanlışlarının, anlatım bozukluklarının vb. hataların artık haddi hesabı yok. Özellikle "Mikrofon" gibi basit bir kelimeyi "mikrofon" şeklinde yazan en az 10 üye bulabilirim bir çırpıda. O yüzden ; yazım hataları konusunda katı olmayacağız derken biz yardımcı olmak isteyenlerin de başkalarının sorunlarını daha rahat anlamamız için birkaç temel yazım hatası kuralı getirilebilirse çok memnun olurum.

Saygılar.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
@Abdullah Hacıgül
Biliyorum size göre değil lakin Türkçe'ye biraz daha özen gösterilmesini sağlarsak bence çok daha iyi olur.
Zira gerçekten Türkçesi bozuk olan arkadaşlar dertlerini anlatamıyor, yardımcı olmak isteyenler de tam anlamadığı için yardımcı olamıyor.

Birkaç istisnai durum haricinde herhangi bir şikayet veya görüşüm yok. Gayet sade ve güzel bir forum.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Ayrıca bana göre aynı mesajları tekrar tekrar yazmak yasak olmalı(Mesela 400 tl psu tavsiyesinde 10 kişi aynı malı yazmayıp 1 yazanı beğense çok daha mantıklı olur.) , aynı anda olanlarda silinmeli bence, çok boş bir şekilde konunun kirlenmesine sebep oluyor ve kimi kişiler bu yolla rahatça mesaj kasabiliyor.
Ayrıca reaksiyon sistemini yanlış kullananlara reaksiyon yasağı gibi şeyler gelmeli bence. Misilleme olsun diye üzgün spam yapanları bile görmüştüm.
Ayrıca çok önemli değil ama üst rütbelere gif pp gelse hiç fena olmaz bence :)

Top Bottom