Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,294
İsim
Mert Can Ergün
Abdullah abi siyaset yapmak yasaklansın bazı kişiler yaşları küçük burda gelip işleri güçleri siyaset yapmak zaten başka amaçlarıda yok

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,005
İsim
Turuncu Keskin
Örneğin çözüm mesajları en üstte , konunun altında olmalı. Çözüm ararken 1000 mesaj okunmamalı. Birde gereksiz mesajlar, adam soru soruyor, altında başka konu açılıyor veya anlamsız cevaplar veriliyor, bunun önüne geçilmeli.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En iyi cevapların çok uzun sürmesi ( hatta gelmemesi) çok fazla troll hesap troll konu gelmesi

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Rapor sistemin de çok geç geri dönüş yapılıyor az sayıda moderatör/yönetici olduğundan. Moderatör sayısının arttırılması gerekli bence.
Aslında anında bakıyoruz raporlara, sadece geri dönüş bildirimi atmıyoruz çoğunlukla.

APO JUMPER OC

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
...
İlgilendiği Kategoriler
yok
Tema özelleştirmesi.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Yerimi kapıyım
Mesela bu mesaj. Mesajın reaksiyon kasmaktan başka bir amacı yok. Bu türden mesaj kasanların uyarı alması daha iyi olur diye düşünüyorum, bu sayede gereksiz mesaj atanların da sayısı azalacaktır.

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Multi hesaplar, trolller, en iyi cevap/ çözüldü işaretlememek

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Konu ile alakasız mesaj sayıları bir hayli fazla, bunun bir düzene oturtulması lazım. Konudan sapan mesajların silinmesi veya uyarı verilmesi lazım.
Sırf komik olmak için konudan sapıp bomboş muhabbetlerin döndüğünü geldiğim bir günden beri görüyorum, düzenleme şart.

Daha fazla tema eklenmesi lazım, bu haliyle az ve beğenmeyen insanlar için bir alternatif bulunmuyor.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Eskiden sadece bilgili kişiler ve gerekli konular vardı. Şuan konuların çoğu: valorantta hangi bıçağı alayım... 5 tl ye hangi oyunu alayım... Haftaya epic games hangi oyunu verir vs.vs.

Uzun süredir DA yı okuyorum ama üye tarihim yeni sayılır... Geç üye oldum

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
konu rapor ediyorum kabul edilmeyebilir ama en azından reddedildi diye bilgilendirme görmek isterim bakılmadığını düşünüyorum
Bakılmamazlık olmuyor ondan emin ol :D.
Rapora bakan yetkili her kimse bildirim göndermeyebilir, bu yüzden bu şekilde düşünmen normal ancak emin ol bakılıyor her rapora teker teker.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Aslında anında bakıyoruz raporlara, sadece geri dönüş bildirimi atmıyoruz çoğunlukla.
Vesemir abi bunlar önemli ama. Siz atmayınca millet takmadılar diyor.

Kötü de olsa değerlendirildi diye bildirim yollayın.

Top Bottom