Neler Yeni

Yardım DA-G9 OYUNDA EKRAN KARTI KULLANIMI BİR ANDA %3 e veya %0 a düşüyor drop yiyorum

SendyGood

80+ Bronze
Arkadaşlar sistemi aldıgımda gta 5 kurdum oynadım böyle bir sorun yoktu.Aradan 1 gün geçti oyuna gireyim dedim şimdi ise ekran kartı %50 kullanımdan bir anda %0 veyahut %3 e düşüyor yardım edebilirmisiniz.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,200
İsim
Sinan Aba
Arkadaşlar sistemi aldıgımda gta 5 kurdum oynadım böyle bir sorun yoktu.Aradan 1 gün geçti oyuna gireyim dedim şimdi ise ekran kartı %50 kullanımdan bir anda %0 veyahut %3 e düşüyor yardım edebilirmisiniz.
İşlemci ve ekran kartı sıcakları ne durumda?

Driverı ddu ile sil ve kur eğer tekrar sorun olursa driver'ı ddu ile sil ve eski driver kur

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,200
İsim
Sinan Aba
ekran kartı 58 derece işlemci 61 , işlemci kullanımı 64
Sıcaklıklar iyi oyun için gerekli olan directx, framework ve c++ dosyalarını indirip kurun
Biostan xmp açın
Ve üstte dediğim gibi driverı ddu ile silip tekrar kurun (bence direk eski bir sürüm kurun)

Kaanyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan girgin
İşlemci ve ekran kartı sıcakları ne durumda?

Driverı ddu ile sil ve kur eğer tekrar sorun olursa driver'ı ddu ile sil ve eski driver kur
Bende g9 sistemi aldım ssdsi az geldi 2tane ssd yuvası varmı o ekran kartında benim bilgim yokta

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,200
İsim
Sinan Aba
Bende g9 sistemi aldım ssdsi az geldi 2tane ssd yuvası varmı o ekran kartında benim bilgim yokta
Sistemi alan diğer arkadaş ama bildiğim kadarıyla o anakartta bir tane m2 girişi var

SendyGood

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıklar iyi oyun için gerekli olan directx, framework ve c++ dosyalarını indirip kurun
Biostan xmp açın
Ve üstte dediğim gibi driverı ddu ile silip tekrar kurun (bence direk eski bir sürüm kurun)
hocam 2 gün önce böyle bir sorun yoktu pes indirdim birde fortnite indirdim sonra oldu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,200
İsim
Sinan Aba
hocam 2 gün önce böyle bir sorun yoktu pes indirdim birde fortnite indirdim sonra oldu
Bi siz dediğimi deneyin hatta windowsta güncelleme varsa güncelleyin.

Virusten korkuyorsanız ki yoktur bence kaspersky indirin 30 gün deneme sürümü ile iniyor bi tam tarama yapın

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,200
İsim
Sinan Aba

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,058
İsim
Kerem Çavuş
Gördüğüm kadarıyla ekran kartı 70 derecelerde geziyor senin bu kadar düşük olması ekran kartını gereğinden az kullandığı için olabilir , işlemci için soğutucu aldın mı yoksa stok fanla mı bu değer ?

Top Bottom