Neler Yeni

Yardım DA-G9 OYUNDA EKRAN KARTI KULLANIMI BİR ANDA %3 e veya %0 a düşüyor drop yiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
arkadaşlar sorun devam ediyor maalesef gene mousemi sağa sola çevirince gpu kullanım 0 a düşüyor anlık
Aygıt yöneticisi kısmında ünlem olan bir aygıt var mı ilk ona bak hocam işlemci nasıl o kadar az ısınıyor onu da anlamadım ben normal oyunda denemedim ama o sıcaklık normal gelmedi ayriyeten ssd testi de yapıp at birde cpu z den memory spd kısmını buraya koyabilirsen bakalım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayriyeten hwmonitor oyun oynarken açık olsun sıcaklık kısmını buraya ekleyi ver hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Aygıt yöneticisi kısmında ünlem olan bir aygıt var mı ilk ona bak hocam işlemci nasıl o kadar az ısınıyor onu da anlamadım ben normal oyunda denemedim ama o sıcaklık normal gelmedi ayriyeten ssd testi de yapıp at birde cpu z den memory spd kısmını buraya koyabilirsen bakalım hocam

Ayriyeten hwmonitor oyun oynarken açık olsun sıcaklık kısmını buraya ekleyi ver hocam
Sizde öyle bir sıkıntı oldu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
Rpcs3 nedir tam bilmiyorum, birde gow fps ve sıcaklık değerleriniz neler
Normal gow değil hocam rpcs3 PlayStation 3 oyunlarını oynamak için bir emülatör normal gow denemedim bu emülatör de işlemci tabanlı olduğu için sıcaklıklar muhtemelen size bir şey ifade etmez

SendyGood

80+ Bronze

1701375683612.png

SendyGood

80+ Bronze
Arkadaşlar devam ediyor sorun vallahi bıktım artık ya , lütfen ama lütfen bilen biri ilgilenebilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Arkadaşlar devam ediyor sorun vallahi bıktım artık ya , lütfen ama lütfen bilen biri ilgilenebilir mi
Saçma bi soru olucak ama google da detaylı araştırma yaptın mı yani yabancı kaynaklar forumlar vs. vs.

Top Bottom