Neler Yeni

Yardım DA-G9 OYUNDA EKRAN KARTI KULLANIMI BİR ANDA %3 e veya %0 a düşüyor drop yiyorum

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bu sorunu da-g7 ile yaşadım grafikleri en üst seviyeye getirdim çözüldü. Fps değerlerim ortalama 200 civarı bazen aşağı oluyordu tabii, çözümünü araştırdığımda ise oyunu 180 fps üstünde hata vermesiymiş. Bende graphics ve advanced graphics teki tüm her şeyi en üste aldım şimdi 80-120 arasında dolaşıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Bu sorunu da-g7 ile yaşadım grafikleri en üst seviyeye getirdim çözüldü. Fps değerlerim ortalama 200 civarı bazen aşağı oluyordu tabii, çözümünü araştırdığımda ise oyunu 180 fps üstünde hata vermesiymiş. Bende graphics ve advanced graphics teki tüm her şeyi en üste aldım şimdi 80-120 arasında dolaşıyorum.
Bahsettiğiniz oyun gta 5 mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
crazy
Arkadaşlar sistemi aldıgımda gta 5 kurdum oynadım böyle bir sorun yoktu.Aradan 1 gün geçti oyuna gireyim dedim şimdi ise ekran kartı %50 kullanımdan bir anda %0 veyahut %3 e düşüyor yardım edebilirmisiniz.
gta yı yeni yüklemiştim, başta bendede öyle oldu, vsync açıp yenileme hızına sabitleyince biraz daha azaldı, fxaa yerine msaa x4 e aldım.

SendyGood

80+ Bronze
grafikler zaten en üst seviyede v sync kapalı

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bende de bir anca 130lara iniyordu ben ekstradan advanced graphics olanından da her şeyi üste çektim halloldu. Onun dışında windows ayarlarında zaten performans high ise çözülmesi gerek. Yine olmadıysa nvidia experience ile temiz kurulum yap. Yine olmadıysa yabancı kaynakları biraz kurcala. Çözülmezse her zaman en kötü format kalıyor maalesef

SendyGood

80+ Bronze
Bende de bir anca 130lara iniyordu ben ekstradan advanced graphics olanından da her şeyi üste çektim halloldu. Onun dışında windows ayarlarında zaten performans high ise çözülmesi gerek. Yine olmadıysa nvidia experience ile temiz kurulum yap. Yine olmadıysa yabancı kaynakları biraz kurcala. Çözülmezse her zaman en kötü format kalıyor maalesef
formatta atmak istemiyorum internet şu aralar yavaş fortnite gta 5 pes21 indirmiştim , hocam oyunu 5-10 dk oynuyorum sonra düzeliyor nasıl iş anlamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,309
Üyeler
149,530
Son üye
matchless
Top Bottom