Neler Yeni

Da G9 siparis sorunu çözüldü mu

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Da g9 sistemi sepete ekleyim odeme kismina geldim şaşırtıcı sekilde sistem icin 0.35 kuruş kurulum ücreti olarak 59 TL para.cekti karttan fakat siparişlerim kısmına düşmedi itopyaya 2 3 sefer mesaj yolladim paranin geri kalanini odeyip almak istiyorum diye hala cevap yok sanırım forumdan birkac kişiye daha aynısı olmustu sorununu çözebilen var mı? Yoksa ben acıbadem şubesine gidip yuzyuze görüşmeyi düşünüyorum yillardir sistem istiyorum bunu çok almak istiyordum aylardır çalışıyorum zor bela para ayırıp bu günü bekledim sayfa yenileye yenileye perişan oldum umarim magdur olmam

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Benden ucretin tamami cekildi ama siparişlerimde gözükmüyor müşteri hizmetlerine baglanmaya calisiyorum sorunu cozen olursa burdan bilgi versin

Golf 4 R32

80+ Silver

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
mehmet ali oğuz
Bugün itopya mahşer günü gibidir arayan arayana umarım sorununuz çözülür

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Baglanamadim 50 . Siradayim 2 saat oldu 46 ya düştüm baglanan varsa bu sorundan arayip bilgi versin lütfen sonuc ne

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallahi umarim çözülür hocam cok cok istediğim bir sistem kardesimle ikimiz kullanmak icin alacaktik monitor falan herşeyi hazırdı sistemi almaya çalışırken sofraya çağırdılar gitmedim stresten o derece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baglanamadim 50 . Siradayim 2 saat oldu 46 ya düştüm baglanan varsa bu sorundan arayip bilgi versin lütfen sonuc ne
Hocam aslinda yakinsaniz boyle bi konuyu yuz yuze mağazada gorursulurse daha hızlı çözüm bulunur diye düşünüyorum benim magazayla aram yaklasik otobusle yarim saat isten zaman bulup gidemiyorum

Son düzenleme:

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Vallahi umarim çözülür hocam cok cok istediğim bir sistem kardesimle ikimiz kullanmak icin alacaktik monitor falan herşeyi hazırdı sistemi almaya çalışırken sofraya çağırdılar gitmedim stresten o derece :D

Hocam aslinda yakinsaniz boyle bi konuyu yuz yuze mağazada gorursulurse daha hızlı çözüm bulunur diye düşünüyorum benim magazayla aram yaklasik otobusle yarim saat isten zaman bulup gidemiyorum
Maalesef

Başka şehirdeyim malesef aramaktan baska bir carem yok sizdede ayni sorun varsa gidip bizede bilgi verirseniz cok iyi olur

erdi1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
DanteBrasi

Ben magazaya gittim musteri hizmetlerini arayin dediler

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben magazaya gittim musteri hizmetlerini arayin dediler
Hocam magazadan da halledemiyorsak iş sıkıntı o zaman müşteri hizmetlerinde de yoğunluk var sanırım suan anlamadim keske abdullah abi gorse de bizim adimiza bir iletisimde bulunabilse

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Arkadaşlar 74 dakika bekleyip bağlandım durumu anlattim aksam 6 ya kadar belli olur dediler siparişleri yavas yavaş sisteme giriyorlarmis herhangi bir sorun olursa dönüş yapacaklarmis

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Hocam magazadan da halledemiyorsak iş sıkıntı o zaman müşteri hizmetlerinde de yoğunluk var sanırım suan anlamadim keske abdullah abi gorse de bizim adimiza bir iletisimde bulunabilse
Arkadaşlar 74 dakika bekleyip bağlandım durumu anlattim aksam 6 ya kadar belli olur dediler siparişleri yavas yavaş sisteme giriyorlarmis herhangi bir sorun olursa dönüş yapacaklarmis
Umarim girerler hocam aksama kadar bekleyeyim o zaman yoksa bende arar konsuurm sistemi cok istiyorum

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Siparişlerime düştü arkadaşlar kontrol edin sizde hayırlı olsun herkese

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular