Neler Yeni

DA-G9 sistem için saat kaçta mağaza önünde beklemem lazım

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
Donanım arşivinin çıkarmış olduğu DA-G9 sistemi almak istiyorum fakat hava soğuk ve yağmurlu olduğu için saat kaçta gidip beklemem gerekiyor?? Şuan da orada olup kaç kişi olduğunu söyleyebilecek aktif kullanıcı arkadaşlarımız mevcut mudur??

BunHero79

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emre
Dayı kar yağıyor gidenler harbi hak etmiştir

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,241
İsim
bilo
Discord
b1l0
Donanım arşivinin çıkarmış olduğu DA-G9 sistemi almak istiyorum fakat hava soğuk ve yağmurlu olduğu için saat kaçta gidip beklemem gerekiyor?? Şuan da orada olup kaç kişi olduğunu söyleyebilecek aktif kullanıcı arkadaşlarımız mevcut mudur??
Ana konuda yazıyor, ankara 50 civarı olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence daha da geciktirmeden gidin

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Durumlar nasıl Foto atar mısın🙂
Geçen yıl vok fridayı almaya gittiğimde acıbadem şubeye. sabah 6,50 de 4.sıradaydım 🙂

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durumlar nasıl Foto atar mısın🙂
Geçen yıl vok fridayı almaya gittiğimde acıbadem şubeye. sabah 6,50 de 4.sıradaydım 🙂
Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm ben saat 9 civarı gittim de 85. Sıradaydım saat öğlen 2 civarı bilgisayarın faturasını aldım ama fazlasıyla bilgisayarı hakettiğimi düşünüyorum o sogukta yemin ederim ayaklarımı artık hissetmiyordum

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm ben saat 9 civarı gittim de 85. Sıradaydım saat öğlen 2 civarı bilgisayarın faturasını aldım ama fazlasıyla bilgisayarı hakettiğimi düşünüyorum o sogukta yemin ederim ayaklarımı artık hissetmiyordum
Geçen sene kuzenle gittim,sabah 6da yola ciktik.
Sırada 6.50 de bekleme başladık.odeme yaptığınızda saat 11 di.Havada soğuktu 4 -5 gün hasta yatmıştık.
O soğukta bekleyen insan tabii ki fazlasıyla haketmistir bencede,hayırlı uğurlu olsun.Gule güle kullanın.
Ben bı şekilde 1 saat ugraştim ama internetten alabildim.
Size.ne zaman teslim edecekler sistemi.? Mağazadan mi alacaksın yoksa kargomu gelecekmis

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen sene kuzenle gittim,sabah 6da yola ciktik.
Sırada 6.50 de bekleme başladık.odeme yaptığınızda saat 11 di.Havada soğuktu 4 -5 gün hasta yatmıştık.
O soğukta bekleyen insan tabii ki fazlasıyla haketmistir bencede,hayırlı uğurlu olsun.Gule güle kullanın.
Ben bı şekilde 1 saat ugraştim ama internetten alabildim.
Size.ne zaman teslim edecekler sistemi.? Mağazadan mi alacaksın yoksa kargomu gelecekmis
Mağazadan gelip alacaksınız dediler bize e-irsaliye verdiler fatura yerine geçiyor işte üstüne zaman saat yazdılar o saatle zamanda gelip teslim alıcaz inşallah 1 hafta sonra verdiler

Başkan29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Atak
24.sıradan selamlar 😂 ayaklar koptu o gün ama neyseki değdi

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Mağazadan gelip alacaksınız dediler bize e-irsaliye verdiler fatura yerine geçiyor işte üstüne zaman saat yazdılar o saatle zamanda gelip teslim alıcaz inşallah 1 hafta sonra verdiler
1 hafta çok ya.ama stokda çok 800. Ve bugünde stok açtılar 26 binden.ama bizim aldigimizin kasası ve PSU su özellikle daha iyi.
Ben aynı gün almıştım vok u
Hayırlısı bakalım ayın 24 ünde tekrar vok friday çıkacak belki sıraya gireriz yine 🙂

Son düzenleme:

vausennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora
1 hafta çok ya.ama stokda çok 800. Ve bugünde stok açtılar 26 binden.ama bizim aldigimizin kasası ve PSU su özellikle daha iyi.
Ben aynı gün almıştım vok u
Hayırlısı bakalım ayın 24 ünde tekrar vok friday çıkacak belki sıraya gireriz yine 🙂
Vok ne hocam seri mi?

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular