Neler Yeni

Da Sistem 3 Corsair Spec Delta Bir tane fan Çalışmıyor

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Dostum kabloların biri oturmamıştı oturttum şimdi 2 side çalışmadı
Sys fan girişi takılıdır bi orayıda yokla bi fanlar gücünü oradan alıyor kablolarda sıkıntı olabilir bi onuda dene olmazsa bende çözüm kalmıyacak @crazyreign de çözüm sunabilir

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Bende gamebooster GB-L6 ile aldım ve üst fan dönüp duruyor , kontrolcüden kabloları fln değiştirdim olmadı. Sorun fanın motor kısmında ve orta kısım ısınıyor.
İlk başta kasa hasarlıydı gönderdik 3 haftadır gelmedi aramaya başladık 3 gün sonra geldi . Şimdide üst fan ya hasar aldı yada kontrol edilmedi.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Çoklayıcı kabloda dönmeyen fanın kablosu ile başka bir fanın kablosunu yerini değiştirmeyi dene.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Bende gamebooster GB-L6 ile aldım ve üst fan dönüp duruyor , kontrolcüden kabloları fln değiştirdim olmadı. Sorun fanın motor kısmında ve orta kısım ısınıyor.
İlk başta kasa hasarlıydı gönderdik 3 haftadır gelmedi aramaya başladık 3 gün sonra geldi . Şimdide üst fan ya hasar aldı yada kontrol edilmedi.
Sadece fanı gönderin dediler gönderdik 2 gün önce , bakalım ne olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
..
Bütün hepsini cıkarım taktım en üstteki fan çalışmıyor 2 si çalisıyor fan kontrolcüsü de var en üsttekini calıstıramadım ışığı yanıyo ama dönmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ara sıra ortadaki fanda duruyor alttaki çalısıyor devamlı

Top Bottom