Neler Yeni

DA SİSTEM 3'de Oyunlar Kapanıyor

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
zula oynadığın içindir o. Sistem isyan ediyor anla oynama diyor zulayı :D
oyundan olabilir mi bu sorun indirirken 1 2 kere iptal ettim sonra yine yükledim falan :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd ise DU ile ekran kartı driverini kaldır. Amd whql 20.4.2 veya 20.2.2 driverini yükle. OC varsa kaldır
Amd driveri indirdim reis onu güncellicem şimdi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
oyundan olabilir mi bu sorun indirirken 1 2 kere iptal ettim sonra yine yükledim falan :D
pubgde kapanma yapıyor oda var hocam windows arama yerine %appdata% yazın ordan yukarda dosya konumu varya orda appdata ya tıkla sonra ordan local e tıkla orda CrashDump olması lazım orda dosya varmı .dmp uzantılı

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
pubgde kapanma yapıyor oda var hocam windows arama yerine %appdata% yazın ordan yukarda dosya konumu varya orda appdata ya tıkla sonra ordan local e tıkla orda CrashDump olması lazım orda dosya varmı .dmp uzantılı
1601300863647.png

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Beyler sistemde oyun oynuyorum zula oynuyorum oyuna girdim oyun kapanıyor nedenini bilmiyorum PUBG de bazen 2 saatte bir kapanıyor yeniden başlatıyor oyun kendini ya çok sinir oluyorum bu sorun oyunun sorunumu yoksa pcyin sorunumu oyun zevkim kalmadı ya.. :(
Sorununuzun yanına sistemi yazmanızın bir mantığı yok , bilmeyen birisi isimini verdiğin sistemden şüphelenecek.
Sıcaklık değerlerini yazarsın donanım bilgisini yazarsın . Bu durumun sanki DA-3 e özel miş gibi algılanması çok saçma

Pandew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Alican

Amd driveri indirdim reis onu güncellicem şimdi
son güncelleme rx580 ile bende o sorunu yaşadım dediğim driverlerden birini yükle çözülüyor. DU ile kaldırmayı unutma yoksa olmuyor

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Sorununuzun yanına sistemi yazmanızın bir mantığı yok , bilmeyen birisi isimini verdiğin sistemden şüphelenecek.
Sıcaklık değerlerini yazarsın donanım bilgisini yazarsın . Bu durumun sanki DA-3 e özel miş gibi algılanması çok saçma
Belki da3 de aynı sorunu yaşayan vardır diye düşündüm.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
"DA-3 aldım oyunlar açılmıyor,çok ısınıyor , kalitesiz sistem yapmışlar " fln diyen çok var. Sana özel demiyorum , sen burda vurgulamamışsın ama bunu yapan çok var.

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
haa burda zula yok PUBG de yok olsaydı burası uygulamanın ne yüzünden hata verdiğini gösteriyordu
Ben amd driverim güncel mi değilmi nasıl öğrenecem işlemci için ekran kartım güncel de

"DA-3 aldım oyunlar açılmıyor,çok ısınıyor , kalitesiz sistem yapmışlar " fln diyen çok var. Sana özel demiyorum , sen burda vurgulamamışsın ama bunu yapan çok var.
Ben hiç bir zaman öyle sorun olsada o kelimeyi kullanmam dostum emin ol abdullah gibi bir insana asla yapmam kendisi kral bir insandır.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Belki da3 de aynı sorunu yaşayan vardır diye düşündüm.
Knk DA-3 te bulunan parçalarla aynı sorunu yaşayan var . Burada sanki parçaları üreten ve tasarlayan donanım arşivi ymiş gibi algıyanlar olduğu için dedim .

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Ben amd driverim güncel mi değilmi nasıl öğrenecem işlemci için ekran kartım güncel de

Ben hiç bir zaman öyle sorun olsada o kelimeyi kullanmam dostum emin ol abdullah gibi bir insana asla yapmam kendisi kral bir insandır.
çok sinir bozucu durum ama nasıl çözecem ya zula gibi düşük oyunda oyun kapanıyor şaka gibi

Knk DA-3 te bulunan parçalarla aynı sorunu yaşayan var . Burada sanki parçaları üreten ve tasarlayan donanım arşivi ymiş gibi algıyanlar olduğu için dedim .
Onu bunu geç kanka fikir ver bana

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
çok sinir bozucu durum ama nasıl çözecem ya zula gibi düşük oyunda oyun kapanıyor şaka gibi

Onu bunu geç kanka fikir ver bana
Eğer ısınma var ise kapanıyor olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,579
Üyeler
149,239
Son üye
Aliozrr