Neler Yeni

Daha 1 ay olmamış PS4'ü kaçtan satabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Öncelikle ben 4000tlye Ps4 aldım mega pack 500gb slim modelinden

Gördüğünüz gibi içinde'ki herşeyiyle birlikte yanında aldığım bir kaç oyun daha var pes 2021, gta san andreas, bf5 ve strandeed deep ücretsiz geldi ps plus üyeliğiyle herşeyiyle birlikte kaçtan satabilirim bu konsolu hesabıyla birlikte verecem hesapta daha 2.5 aylık psn plus üyeliğide var sizce kaçtan satabilirim iyi forumlar izmirde yaşıyorum.

CNGames

80+
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Öncelikle ben 4000tlye Ps4 aldım mega pack 500gb slim modelinden

Gördüğünüz gibi içinde'ki herşeyiyle birlikte yanında aldığım bir kaç oyun daha var pes 2021, gta san andreas, bf5 ve strandeed deep ücretsiz geldi ps plus üyeliğiyle herşeyiyle birlikte kaçtan satabilirim bu konsolu hesabıyla birlikte verecem hesapta daha 2.5 aylık psn plus üyeliğide var sizce kaçtan satabilirim iyi forumlar izmirde yaşıyorum.
Gta San andreas mı ücretsiz geldi hocam V Olmasın o

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gta San andreas mı ücretsiz geldi hocam V Olmasın o
yok hocam san andreas ve pes 2021i kendim aldım diğerleri ücretsiz geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3600 ve 3000 teklif geldi 3600lük teklifi reddetmek zorunda kaldım karttan olduğu için nakit 3000e satmayı planlıyorum.

Ak'f

80+ Bronze

15-20 gün olmuş sanırsam alalı ve kullanmışsın
herhangi bir sorun yoksa sadece satmak istiyorsan her şeyiyle beraber 3.500-6 gibi satarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçek bir Grove Streetliymiş

Grove4Life posteri olabilir duvarında 😁
Gta san andreas hayranıyım:D

15-20 gün olmuş sanırsam alalı ve kullanmışsın
herhangi bir sorun yoksa sadece satmak istiyorsan her şeyiyle beraber 3.500-6 gibi satarsın
anladım 3600den nakit satabilirsem öpüp başıma koyacam vallahi. :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ak'f

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Bu arada 4000'e fena kazık yemişsiniz. Kesinlikle etmezdi PS4 Slim o fiyata. 3000'e satarsanız gayet iyi.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Özel değilse sebebini merak ettim daha cihazı yeni almışsın. Oynanacak bir ton oyun var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Bu arada 4000'e fena kazık yemişsiniz. Kesinlikle etmezdi PS4 Slim o fiyata. 3000'e satarsanız gayet iyi.
2.el olarak alamazdım ve şuan ki fiyatları 4500 liradan başlıyor. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...4qFJc7QW5UXG9uZk7yAaAu0oEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Özel değilse sebebini merak ettim daha cihazı yeni almışsın. Oynanacak bir ton oyun var.
Oyunlara param yetmiyor.. babamın işleri iyi gidiyordu şimdi iş çok bulamıyor satmak zorunda kaldım aileye bir yardımım dokunsun diye.

Neden satıyorsun
Oyun alıcak param yok maddi durumlar felan dediğim gibi.

Ak'f

80+ Bronze
yalnız verdiği oyunlar farklı ve MediaMarkt damgasını da çıkarırsan zaten normal fiyatı 3.5 falan tekabül edebilir
sen bir de kullanmışsın seninki de 2. el ama 3 üstü satarsın net

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
Oyunlara param yetmiyor.. babamın işleri iyi gidiyordu şimdi iş çok bulamıyor satmak zorunda kaldım aileye bir yardımım dokunsun diye.

Oyun alıcak param yok maddi durumlar felan dediğim gibi.
Bugün forumda gördüğüm ikince maddi durumundan dolayı eşyasını satan kişisin ülkenin durumu cidden çok kötü

Top Bottom