Neler Yeni

Daha iyi okulda Elektrik Mühendisi mi Ortalama Bilgisayar Mühendisi mi

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
Sizce biraz daha iyi olan bir okulda elektrik elektronik mi yoksa biraz daha aşağıda olan bir okulda bilgisayar mühendisi mi daha mantıklı
Ayrıca genelde bilgisayar mühendisliğini daha severim ama okul kısmında fikrim etkilendi sizce nasıl karar verilebilir ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
okullara bağlı

Starlex

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Emin
Sizce biraz daha iyi olan bir okulda elektrik elektronik mi yoksa biraz daha aşağıda olan bir okulda bilgisayar mühendisi mi daha mantıklı
Ayrıca genelde bilgisayar mühendisliğini daha severim ama okul kısmında fikrim etkilendi sizce nasıl karar verilebilir ?
elektrik oku ortalık pc mühandesi kaynıyor bir çoğu üni den dolayı iş bulamıyor pc yada yazılım mühendisliği okuyacaksan çok iyi bir ünide okuman lazım

Starlex

80+ Silver

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektrik oku bilgisayar ataması zor
Peki bilgisayara yatkın birinin elektrik okuması derslerde falan zorlanma ya da işte dersler çok mu farklı ?
Birde elektrik bölümünden bilgisayarla alakalı bir iş olanağım olur mu yoksa çok mu farklı

Starlex

80+ Silver
Peki bilgisayara yatkın birinin elektrik okuması derslerde falan zorlanma ya da işte dersler çok mu farklı ?
Birde elektrik bölümünden bilgisayarla alakalı bir iş olanağım olur mu yoksa çok mu farklı
Öyle fazla alakalı olacağını zannetmiyorum elin bilgisayara yatkınsa ve bilgisayarda kendini mutlu edersen bilgisayar oku ama kendini geliştirmen lazım üni mezunu olup iş aramamak gerek önemli projelere imza atıp argelere katılım sağlaman lazım

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle fazla alakalı olacağını zannetmiyorum elin bilgisayara yatkınsa ve bilgisayarda kendini mutlu edersen bilgisayar oku ama kendini geliştirmen lazım üni mezunu olup iş aramamak gerek önemli projelere imza atıp argelere katılım sağlaman lazım
Evet ama bilgisayarda da adam akıllı bir üniversite yok o yüzden içimden geçmiyor

Starlex

80+ Silver

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
icardi
yazdığın okullar çok ortalama bilgisayar daha mantıklı. bu yazanlar ne okumuş bilmiyorum da. ben ee mühendisiyim. kesinlikle bilgisayar yaz.

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
umut yiyen
yazdığın okullar çok ortalama bilgisayar daha mantıklı. bu yazanlar ne okumuş bilmiyorum da. ben ee mühendisiyim. kesinlikle bilgisayar yaz.
Neden böyle dediniz yani ee hakkında birde bilgisayardaki okullar aşırı iyi değil gibi geldi

CoNKeR

80+ Bronze
İleride hayatının en önemli taşı haline gelecek mesleğini seçerken, okula bakma. Sen ne olmak istiyorsun okuldan bağımsız onu seç. Zaten üniversite sana temel olarak %10 bilgi katıyor. Gerisi stajlar, deneyimler ve en önemlisi kendini geliştirmen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,703
Üyeler
152,944
Son üye
bay_Sincapbaba
Top Bottom