Neler Yeni

Daha önce Itopya Hazır Sistem İade/İptal Yapanlar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bende öyle düşünüyorum. Müşteri hizmetleri canımı sıktı ama
Onlar öyle derler, müşteri hizmetleri sonuçta. Hukuk bilmiyor olabilir. Her denilene inanmamak gerekiyor

alcantara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Alkan
Hocam aynı sorunu İncehesap üzerinden yaşıyorum. Benimki de şu an şube de yarın dağıtıma çıkacak siz kargoyu hiç bir şekilde teslim almadınız mı? İade kodu oluşturdum ama, yanlış mı yaptım?
Kargoyu hiç almayın hocam, sitede iade koşullarında da yazıyordu. Hazır sistemleri kargodan aldığınız an iade olmaz, parça arıza vs. olur anca parça iadesi olur şeklinde. Ben almadım, iade oldu, para biraz geç geldi ama olsun :)

İade istiyorsanız hiç almayın derim.

carslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
atakan ceylan
Kargoyu hiç almayın hocam, sitede iade koşullarında da yazıyordu. Hazır sistemleri kargodan aldığınız an iade olmaz, parça arıza vs. olur anca parça iadesi olur şeklinde. Ben almadım, iade oldu, para biraz geç geldi ama olsun :)

İade istiyorsanız hiç almayın derim.
Ne kadar sürede iade ettiler hocam? Sistem üzerinden iade talebinde bulunmak gerekli mi?

alcantara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Alkan
Ne kadar sürede iade ettiler hocam? Sistem üzerinden iade talebinde bulunmak gerekli mi?
Sistem faturalandığı aşamadan itibaren sistem üzerinden iade seçeneği kalkıyordu zaten Itopya'da, ben hiç bir şey yapamdan sadece kargoyu teslim almadım, onlar aradı telefonla, geri gödnerlim mi tekrar yoksa iade mi yapmak istersiniz diye, iade istedim ben. Yaklaşık 10gün sonra para iadesi gelmişti sanırım, o biraz bankayla da alakalı.

Top Bottom