Neler Yeni

Dalgınlıkla aç karnına antibiyotik içtim midem aşırı bulanıyor

KlausM

80+ Silver
saat 12 de yeni uyanmışım kaltığım gibi antibiyotik içtim hastayım haplarımı aksatamam neyse içtikten sonra 1 saat geçti midem de bi ağrı var bulantı gibi de aslında, sonra dedim ki açlıktandır heralde 1 ekmek yedim halen ağrı var dedim ki nerede yanlış yaptım aklıma geldi aç karnına içtim hapı gastirit denen şey oluyomuş heralde aç karnına içince zararı olur mu aydınlatır mısınız

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
saat 12 de yeni uyanmışım kaltığım gibi antibiyotik içtim hastayım haplarımı aksatamam neyse içtikten sonra 1 saat geçti midem de bi ağrı var bulantı gibi de aslında, sonra dedim ki açlıktandır heralde 1 ekmek yedim halen ağrı var dedim ki nerede yanlış yaptım aklıma geldi aç karnına içtim hapı gastirit denen şey oluyomuş heralde aç karnına içince zararı olur mu aydınlatır mısınız
Olmaz bir şey knk su iç bolca karnın doyduysa artarsa doktora git

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
sabri reis
bol su
hatta doktora git direk ne olur ne olmaz antibiyotik reçetesiz onermiyorlar diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Kardeşim de aç karnına içmişti, sonrasında baya bir karın ağrısı çekti yüksek ihtimal ondandır ancak bir doktora gidin tabii

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Yemekten 1 saat önce içilen antibiotikler de var. Ne zaman antibiotiği aldıysan arasından 1 saat geçsin ye yemeğini bir şey olmaz.

Top Bottom