Neler Yeni

Dar gelen krampon nasıl genişletilir?

Atahan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Atahan Kutlu
Geçen günlerde ayağı hemen hemen benimle aynı olduğu için kuzenimden 45 numara diye bir krampon almıştım fakat giymeye çalıştığım zaman çok zor giyiliyor ve giydiğim zaman fena acıtıyor. Yarın da halı saha var, normal spor ayakkabılar çok kaydığı için kramponları giymeyi düşünüyordum. Biraz daha gevşetmek ve ayağımın rahat girmesi için ne önerirsiniz?

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Geçen günlerde ayağı hemen hemen benimle aynı olduğu için kuzenimden 45 numara diye bir krampon almıştım fakat giymeye çalıştığım zaman çok zor giyiliyor ve giydiğim zaman fena acıtıyor. Yarın da halı saha var, normal spor ayakkabılar çok kaydığı için kramponları giymeyi düşünüyordum. Biraz daha gevşetmek ve ayağımın rahat girmesi için ne önerirsiniz?
Tam bir bilgim yok ama kimisi topugunu kesiyor kimisi kaynar su dökerek müdahale ediyor hiçbirini denemedim

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Benim bildiğim şey yapıyorlardı, ayakkabının içine poşet koyuyorlardı, içine su dolduruyorlardı. Ayakkabıyı buzluğa atınca su genişlediği için ayakkabının içinde ayakkabı da genişliyordu.

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Benim bildiğim şey yapıyorlardı, ayakkabının içine poşet koyuyorlardı, içine su dolduruyorlardı. Ayakkabıyı buzluğa atınca su genişlediği için ayakkabının içinde ayakkabı da genişliyordu.
buzluğa atınca büzüşür

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Ayakkabını içine kaynar su döküyor olmasinlar hocam ben öyle biliyorum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

buzluğa atınca büzüşür
İçinde su var ama ne kadar sağlıklı bilemiyorum

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,234
İsim
Berk Atmaca
sıcak su ile müdahale et