Neler Yeni

Dark Bluetooth 5.3 VS TP-LINK UB500, Bluetooth 5.0

Cobarr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman Taşpınar
Masaüstü bilgisayarımda Bluetooth desteği yok, bu yüzden adaptör almaya karar verdim. Bluetooth 5.2 olan kablosuz bir kulaklığım var ve onu kullanmak istiyorum. Ancak, hangi adaptörü alacağımı karar veremedim. Bir taraf, Bluetooth 5.3 olan Dark Bluetooth adaptörünün kulaklıklar için daha iyi olduğunu söylüyor; diğer taraf ise TP-LINK UB500 adaptörünün kalitesinin daha iyi olduğunu iddia ediyor. Bu yüzden kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Ürünlerin linkleri de bunlar:

Dark Bluetooth 5.3 USB Adaptör​

TP-LINK UB500, Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör​

oliveforge99

80+ Silver
Dark kullanmadım. TP-Linki oldukça süredir kullanıyorum. Hiç problem yaşamadım. Tavsiye ederim.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Masaüstü bilgisayarımda Bluetooth desteği yok, bu yüzden adaptör almaya karar verdim. Bluetooth 5.2 olan kablosuz bir kulaklığım var ve onu kullanmak istiyorum. Ancak, hangi adaptörü alacağımı karar veremedim. Bir taraf, Bluetooth 5.3 olan Dark Bluetooth adaptörünün kulaklıklar için daha iyi olduğunu söylüyor; diğer taraf ise TP-LINK UB500 adaptörünün kalitesinin daha iyi olduğunu iddia ediyor. Bu yüzden kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Açıkcası ben kullanmadım ama 5.3 yazmışlarsa daha iyidir sonuçta üst sürümü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırma yaptım. 5.3 daha iyi özelliklere sahip. Bağlandığı cihaza daha iyi uyum sağlıyor ve güç tasarrufu sağlayarak daha uzun batarya sürersi sunuyor. Ayrıca mesafe çekimhızı, çok soğuk ve sıcak ortamlardaki performansı daha iyi. Desteklediği cihaz sayısı vb.

Cobarr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman Taşpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkcası ben kullanmadım ama 5.3 yazmışlarsa daha iyidir sonuçta üst sürümü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırma yaptım. 5.3 daha iyi özelliklere sahip. Bağlandığı cihaza daha iyi uyum sağlıyor ve güç tasarrufu sağlayarak daha uzun batarya sürersi sunuyor. Ayrıca mesafe çekimhızı, çok soğuk ve sıcak ortamlardaki performansı daha iyi. Desteklediği cihaz sayısı vb.
Sırf 5.3 yazdığı için güvenemiyorum açıkçası. 5.3 yazıp kalitesiz olabilir. Bu yüzden kullanan varsa hangisinin daha mantıklı olduğunu söyler merak ediyorum. Bana kalırsa TP-Link daha sağlamdır diye düşünüyorum ama 5.3 adaptörlerin özellikle kulaklıklar için geliştirildiğini okudum. Bu nedenle kararsız kaldım.Şöyle sormak daha mantıklı olabilir Dark markası fiyatına göre kalitelirmidir.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Sırf 5.3 yazdığı için güvenemiyorum açıkçası. 5.3 yazıp kalitesiz olabilir. Bu yüzden kullanan varsa hangisinin daha mantıklı olduğunu söyler merak ediyorum. Bana kalırsa TP-Link daha sağlamdır diye düşünüyorum ama 5.3 adaptörlerin özellikle kulaklıklar için geliştirildiğini okudum. Bu nedenle kararsız kaldım.Şöyle sormak daha mantıklı olabilir Dark markası fiyatına göre kalitelirmidir.
Daha önce ben modemini kullanmıştım kötülemek gibi olmasında bok gibiydi

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Murat demir
bu model bazlı bir şey aslında bende tp link modem kullandım o da bok gibiydi yaklaşık 10 yıl öncede dark tablet kullanmıştım hiç sorunsuzdu mesela ayrıca yorumları çok iyi ve dark iyi bir marka bence 5.3 olanı alın

Cobarr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman Taşpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu model bazlı bir şey aslında bende tp link modem kullandım o da bok gibiydi yaklaşık 10 yıl öncede dark tablet kullanmıştım hiç sorunsuzdu mesela ayrıca yorumları çok iyi ve dark iyi bir marka bence 5.3 olanı alın
TP-Link olanı aldım bile hocam. Geldiğinde inceleyip buraya yazarım. Unutmazsam tabii.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,630
Üyeler
151,585
Son üye
wipseyyy
Top Bottom