Neler Yeni

Yardım Darkflash Kasa ve PSU

Rich Kedy

80+ Bronze
Topladığım sistemde linkteki kasa ve içerisindeki PSU'yu kullanacağım. Sistem 5500 ve RX 6500 XT, sıkıntı çıkarır mı? Kasaların ve PSU'ların aynısını Game Garaj'da kullanıyordu o yüzden bundan seçtim.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2 yıl bu kasayla 550lik güç kaynağını kullandım . İlk 1 yıl 1660 2. yıl 3060 takılıydı. Bence ikisi de ortalama bir ürün. Kasayı satıp yine darkflash bir kasa aldım. Yani kasa olarak alınabilir. PSUya gelince 2 yıllık garantisi biter bitmez kaliteli bir PSUya geçtim. Bence daha fazla da kullanılıp riske atılmazdı. Şöyle bir durum da var. Gamegarajın garantisine güvendiğim için 2 yıl kullandım. Eğer oradan almıyorsan güç kaynağı tarafında başka seçeneklere bakabilirsin. Çünkü darkflashın arkasında duracak başka firma var mı yok mu bilmiyorum. Kısaca kasa ok, PSUyu uzun kullanımda önermem.

Rich Kedy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıl bu kasayla 550lik güç kaynağını kullandım . İlk 1 yıl 1660 2. yıl 3060 takılıydı. Bence ikisi de ortalama bir ürün. Kasayı satıp yine darkflash bir kasa aldım. Yani kasa olarak alınabilir. PSUya gelince 2 yıllık garantisi biter bitmez kaliteli bir PSUya geçtim. Bence daha fazla da kullanılıp riske atılmazdı. Şöyle bir durum da var. Gamegarajın garantisine güvendiğim için 2 yıl kullandım. Eğer oradan almıyorsan güç kaynağı tarafında başka seçeneklere bakabilirsin. Çünkü darkflashın arkasında duracak başka firma var mı yok mu bilmiyorum. Kısaca kasa ok, PSUyu uzun kullanımda önermem.
Deepcool CG560 ve içindeki PSU nasıldır?

Ysuflix

80+ Gold
darkflash markasının arkasında aigo var diye biliyorum. psu aigo yani. bence iyi bi marka psusu uzun yıllarda kullanılabilir ben kullanırdım gayet güzel bence.

ReDanger

80+ Bronze
Top Bottom