Neler Yeni

Darmoshark m3-4k problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
Merhaba arkadaşlar bu büyük indirim olduğu zamanda darmoshark m3-4k aldım bir süredir dongle'da problem var temassızlık olduğunu düşünüyorum sürekli bağlantı kopup geliyor dongle'a güç verdiğimde hatta sistemdeki kullanmış olduğum kulaklığı dahi etkiliyor kulaklığımın sesi gidiyor geliyor bi süre sonra kulaklığı da sök tak yapmam gerekiyor dongle takmadan direkt olarak mouse'u type-c ile kullandığımada hiç sorun yok servis ve garanti için mail adresini bilen arkadaşlar var mı darmoshark'ın veya bu durum başına gelip çözebilen var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Merhaba arkadaşlar bu büyük indirim olduğu zamanda darmoshark m3-4k aldım bir süredir dongle'da problem var temassızlık olduğunu düşünüyorum sürekli bağlantı kopup geliyor dongle'a güç verdiğimde hatta sistemdeki kullanmış olduğum kulaklığı dahi etkiliyor kulaklığımın sesi gidiyor geliyor bi süre sonra kulaklığı da sök tak yapmam gerekiyor dongle takmadan direkt olarak mouse'u type-c ile kullandığımada hiç sorun yok servis ve garanti için mail adresini bilen arkadaşlar var mı darmoshark'ın veya bu durum başına gelip çözebilen var mı?
Dongle kablosunu değiştirmeyi denedin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
elimde o kadar uzun kablo olmadığı denemedim fakat aynı kablo ile zaten mouse'u kullanabiliyorum
Anladım yine de farklı bir kablo ile dongle'ı kullanmayı denemenizi öneririm bu şekilde daha önceden benzer bir sorunu çözmüştüm.

Top Bottom