Neler Yeni

Çözüldü✓ Connectgame ilgisizliği / Darmoshark M3-4K Dongle Problemi

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
benim çevirmiş olduğum metin'de chatGPT tarafından düzenlenmiş hali uzun detaylı insanların akıllarında soru işareti kalmayacak şekilde belirtmek istedim rahatsız oluyorsanız ''takibi bırak'' diyip çıkın konuyu da kirletip burada vaktimi çalmayın
Kısa yazdığın metin bile mahkeme cevabı gibş. Kim niye senin ne yaşadığının detaylarını merak etsin? Olayı özetle yardım edelim bu kadar basit. Engelledim geçtim senden olmayacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
Software ve mouse'un driverını güncellemeyi denedin mi? (Yazdığın yazıda göremedim)

Ben darmoshark m3 kullanıyorum ara sıra mouse'um takılıyordu, bende gidip dongle versiyonu'nu ve software'i güncelledim, ilk başta upgrade yemedi ve dongle hiç çalışmamaya başladı, tekrardan yapınca düzelmişti, şu an sorunsuz şekilde kullanıyorum.
yanıtın için teşekkür ederim daha önce denedim firmware update yapmıştım sanırım kurulum sırasında sıkıntılar yaşadım tekrar siz yazınca aklıma geldi mouse ve dongle'ı ayrı ayrı kablolar ile bağlayıp internet üzerinden bulduğum sürücüleri indirerek yaklaşık 15-20dk deneme sonucu başarabildim bu esnada bilgisayarın güvenlik duvarı ile alakalı ne varsa kapattım sorunum bu şekilde çözüldü teşekkür ederim tekrardan

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre
yanıtın için teşekkür ederim daha önce denedim firmware update yapmıştım sanırım kurulum sırasında sıkıntılar yaşadım tekrar siz yazınca aklıma geldi mouse ve dongle'ı ayrı ayrı kablolar ile bağlayıp internet üzerinden bulduğum sürücüleri indirerek yaklaşık 15-20dk deneme sonucu başarabildim bu esnada bilgisayarın güvenlik duvarı ile alakalı ne varsa kapattım sorunum bu şekilde çözüldü teşekkür ederim tekrardan
rica ederim ne demek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,705
Üyeler
141,475
Son üye
yovanex
Top Bottom