Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
TatarRamazan
Arkadaşlar dart1 için pazartesi forumda özelden Abdullah abiye herkes gibi mesaj atmıştım, bugün mesajın altına tekrar yazdım acaba ilk mesajın tarihi onda gözüküyor mu yoksa nasıl düzeltebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün yazdığım mesajdan dolayı sıralamam değişmemiştir değil mi?

@Abdullah Hacıgül

Son düzenleme:

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Bende şunı anlamadım cuma günü özelden mi yazıcaz yoksa Bi gönderi atıp onun altınamı yazıcaz

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK
Valla ben de aynisini yaptim. Umarim ayni konuya attigimiz diger mesajlarla siralama degismiyordur :( heyecanlı bekleyiş.
@Abdullah Hacıgül

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
Arkadaşlar dart1 için pazartesi forumda özelden Abdullah abiye herkes gibi mesaj atmıştım, bugün mesajın altına tekrar yazdım acaba ilk mesajın tarihi onda gözüküyor mu yoksa nasıl düzeltebilirim

Bugün yazdığım mesajdan dolayı sıralamam değişmemiştir değil mi?

@Abdullah Hacıgül
Sanmıyorum sonuçta öyle bi kural konmadı ilk 25 e dendi ben de ilk 25 in içindeyim 4dkda 10 kişi yazdı diye attığı storyde ismim gözüküyo 8. Sıradayım

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Sanmıyorum sonuçta öyle bi kural konmadı ilk 25 e dendi ben de ilk 25 in içindeyim 4dkda 10 kişi yazdı diye attığı storyde ismim gözüküyo 8. Sıradayım
He kanka bende orda stoyde attığı 5.sıradayım şimdi cuma günü saat 9 da yazan ilk 25 açıklanıcak biz pzt yazdık bizim yerimiz değiştimi sence

Kosankus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Ersöz
Arkadaşlar, cuma günü yazan ilk 25 kişiye dendi. O storyde yazdığınız zamanla ne alakası var olayın... O mantıkla olay yayılmadan direkt ilk görenler kazanıyor ama böyle cumaya çekerek yapınca daha çok kişiye ulaşıp yeni insanlar kazandırıyor foruma vb. Ve daha çok insana katılma şansı tanıyor.

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Arkadaşlar, cuma günü yazan ilk 25 kişiye dendi. O storyde yazdığınız zamanla ne alakası var olayın... O mantıkla olay yayılmadan direkt ilk görenler kazanıyor ama böyle cumaya çekerek yapınca daha çok kişiye ulaşıp yeni insanlar kazandırıyor foruma vb. Ve daha çok insana katılma şansı tanıyor.
Anladım dostum peki abdullah abiye yarın özelden mi yazıcaz yoksa gönderi mi paylaşıp onun altına yazıcaz

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK

Videonun sonuna dogru. 1 saat 37 dk dan itibaren belirtiyor Abdullah Bey. Story pazartesi atildi. Cuma kodlar aciklanacak.

Olay bitti. Kodlari alanlar belli su an.yani twitch te aciklamis adam.

Kafa karistiran konu su. Abdullah Bey random demis postta. Yani rastgele. Burdan da sanki tum mesaj atanlarin listesinden rastgele 25 kisi kodu alacak gibi de bir anlam cikmiyor degil.

Sonuc olarak nasibimizde varsa alırız kodu. Hayırlısı olsun. Herkese hayırlı cumalar.

Ekler

• IMG-20210304-WA0011.jpg
    IMG-20210304-WA0011.jpg
    72.7 KB · Hit: 67
Son düzenleme:

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
He kanka bende orda stoyde attığı 5.sıradayım şimdi cuma günü saat 9 da yazan ilk 25 açıklanıcak biz pzt yazdık bizim yerimiz değiştimi sence
Yerimizin değiştiğini sanmam o an yazan ilk 25 in ismini almıştır zaten çoktan çünkü günde yüzlerce mesaj aldığı için geriye dönük mesajları listelemeyle uğraşmaz büyük ihtimalle , yani benim düşüncem bu

Arkadaslar siranizi nasil bilebiliyorsunuz?
Burda 4 dkda 10 kişi mesaj attı diyor ve ben bu listede yukardan 2. Sıradayım yani 8. Mesaj atan kişiyim burdan yola çıkarak diyoruz sıramızı

Ekler

• 293F0A30-9633-4968-8849-2023673F8C41.png
    293F0A30-9633-4968-8849-2023673F8C41.png
    2.1 MB · Hit: 83

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK
Yerimizin değiştiğini sanmam o an yazan ilk 25 in ismini almıştır zaten çoktan çünkü günde yüzlerce mesaj aldığı için geriye dönük mesajları listelemeyle uğraşmaz büyük ihtimalle , yani benim düşüncem bu

Burda 4 dkda 10 kişi mesaj attı diyor ve ben bu listede yukardan 2. Sıradayım yani 8. Mesaj atan kişiyim burdan yola çıkarak diyoruz sıramızı
Hayırlı olsun

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha

Yani kanka bende 5.sıradaydım ozaman bize bugun nasipse vericekmi

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
Yani kanka bende 5.sıradaydım ozaman bize bugun nasipse vericekmi
Büyük ihtimalle vercek ilk yazan 25 kişi diyo biz de ilk yazan 25 in içindeyiz sonra ne yazdığımız önemli değil böyle bi kural yok çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,790
Üyeler
152,962
Son üye
Tuqess1
Top Bottom