Neler Yeni

Çözüldü✓ DART 1 için dağıtılacak kodlar hakkında sorularım

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kemal
Sayın yöneticim bizde mi bir anlama sorunu var yoksa metinde yazdığı gibi CUMA GÜNÜ ÖZELDEN YAZAN İLK 25 kişi olarak mı seçecek ?
Aynen öyle kardeşim cuma günü yazanlara vericem dedi millet hayır öyle değil diyor kafayı yiyicem sayın yöneticimize msj atıyorum cevap vermiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kimse kimseyi kandırmıyor ama senin gibi yanlış bilgi verenler çok arkadaşım maalesef , abdullah bey instagram'a story ve post attığında yani 4 gün önce forumdan yazan ilk yazan 25 kişiye kodlar bugün verilecek hepsi bu kadar , yani aslında kodların sahipleri çoktan belli , ama daha açıklanmadı , 3 kez açıklama geldi twitchten oradan buradan yani insanlar hala anlamadı.
Birader ben senin arkadaşın değilim beraber mi bot bağladık instag de öyle yazıyor aç oku

dbs01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğa Barış Sahip
Aynen öyle kardeşim cuma günü yazanlara vericem dedi millet hayır öyle değil diyor kafayı yiyicem sayın yöneticimize msj atıyorum cevap vermiyor

Birader ben senin arkadaşın değilim beraber mi bot bağladık instag de öyle yazıyor aç oku
cümleye birader ile başlayıp bu yorumu yapman çok güldürdü beni :D

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince
Cuma günü kodu verecek yazıyor. Cuma yazana verecek değil
Sayın yöneticim, İnstagram üzerinden paylaşılan yazıyı sizlere öznesine , sıfatına göre ayırarak yazmak istemiyorum. Ancak kargaşadan kurtulacak gibi değil.

Eğer cümle : Kodları Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere ''Cuma'' günü İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş olsaydı dediğiniz doğru olurdu. Burada siz mesaj atın ben cuma günü açıklayacağım demektir.

Ama cümle : Kodları ''Cuma'' günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş. Burada Cuma günü özelden yazıp mesaj atanlara vereceğini belirtmiş.

Lütfen bu konudaki durumda yanlış anladığım bir nokta varsa cevaplayınız. Çünkü ben Cuma 00:00 da mesaj attım ve bekledim bu kampanya için.

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Sayın yöneticim, İnstagram üzerinden paylaşılan yazıyı sizlere öznesine , sıfatına göre ayırarak yazmak istemiyorum. Ancak kargaşadan kurtulacak gibi değil.

Eğer cümle : Kodları Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere ''Cuma'' günü İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş olsaydı dediğiniz doğru olurdu. Burada siz mesaj atın ben cuma günü açıklayacağım demektir.

Ama cümle : Kodları ''Cuma'' günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş. Burada Cuma günü özelden yazıp mesaj atanlara vereceğini belirtmiş.

Lütfen bu konudaki durumda yanlış anladığım bir nokta varsa cevaplayınız. Çünkü ben Cuma 00:00 da mesaj attım ve bekledim bu kampanya için.
dostum dün açıkladı ama yayına gelip baksaydınız biz pazartesi bi ton kişi yazdı ve bende 5.sıradayım bildirimleri açıp bekleseydiniz bunca insanın hakkı çöp olursa çok kızarım belli oldu talihliler ve bende varım inş

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Arkadaşlar kodları cuma günü verecek ile cuma günü yazanlara verecek arasında DEVASA bir fark var.

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince
dostum dün açıkladı ama yayına gelip baksaydınız biz pazartesi bi ton kişi yazdı ve bende 5.sıradayım bildirimleri açıp bekleseydiniz bunca insanın hakkı çöp olursa çok kızarım belli oldu talihliler ve bende varım inş
Güzel kardeşim ben instagramda postu gördüm ve 6 dk falan olmuştu paylaştığında ama açıklamaları dikkatlice okudum ve açıklamada ne yazdıysa onu uyguladım. Yayına girebilecek durumda olsaydım katılım sağlardım herkesin hayat şartları farklı maalesef. Ben kimsenin hakkına girmek gibi bir düşüncem yok sadece açıklamada yazan bir şey var ve o geçerli olması gerektiğini düşünüyorum.

Arkadaşlar kodları cuma günü verecek ile cuma günü yazanlara verecek arasında DEVASA bir fark var.
Kesinlikle katılıyorum sayın yöneticim ve dikkatlice okursanız ;
''Cuma'' günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir.

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK
kod kazananlar ne zaman açıklanacak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
TatarRamazan
Yanlış anlaşılmadan kaynaklı iki tarafta da mağduriyet söz konusu. Bir düzenleme yapılması gerekli. Ya katılanlar arasından çekiliş yapmak, yada belirtilen saatte tekrar mesaj atmak vb. yöntemler uygulanmalı tabi bilgisi verilerek.
Bende ilk başta okuduğumu yorumlayarak cuma günü yazacağımı düşündüm ancak forumda yazanları görünce aynı gün yazmak durumunda kaldım tabi benim için geç olmuştu, sonrasında cuma günü saat 00.00 yazmalı mıyım diye düşündüm ama Twitch yayınında yazmayın şeklinde açıklama yapılınca yazmadım.

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince
Yanlış anlaşılmadan kaynaklı iki tarafta da mağduriyet söz konusu. Bir düzenleme yapılması gerekli. Ya katılanlar arasından çekiliş yapmak, yada belirtilen saatte tekrar mesaj atmak vb. yöntemler uygulanmalı tabi bilgisi verilerek.
Bende ilk başta okuduğumu yorumlayarak cuma günü yazacağımı düşündüm ancak forumda yazanları görünce aynı gün yazmak durumunda kaldım tabi benim için geç olmuştu, sonrasında cuma günü saat 00.00 yazmalı mıyım diye düşündüm ama Twitch yayınında yazmayın şeklinde açıklama yapılınca yazmadım.
Ben mi yanlış anladım kardeşim yoksa insanlar mı yanlış açıklama yapıyor?

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dostum kaç tane daha mesaj yazdım. Her seferinde kendine göre yanlış yorumlamışsın. Cümleleri tekrar tekrar oku lütfen daha fazla açıklama yapmamın bir olayı yok.

srbydnmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serbay Dönmez
Kodları "Cuma" günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp, sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verecek (başkalarına kod satilamasin diye isim soyisime tanımlanacak)
Cuma burda iki nokta içinde vurgulayarak forumda özelden yazıp sistemini kampanyalı almak istediğini belirten diyor büyük bi yazım hatası mevcut sizin anlattığıniz gibi olsaydı cuma gününe kadar özelden yazan şeklinde olmali ve ilk 25 kişi şeklinde eklenmeliydi.

Top Bottom