Neler Yeni

Days gone vs dying light 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
108 TL'ye days gone mı 175 TL ye dying light mı hangisi daha çok sarıyor days gone sıkıcı diyorlar dying light a da çok iyi değil deniliyor hangisi hikaye yönünden daha iyi
Days gone bitirdim. Gayet akıcı keyifli bir oyun. Hikayesi de sarıyor. Oyun yapımcısının 2. Oyunu cikarmiyacak olması çok üzücü kesinlikle devam oyununu hakediyordu.

YUSUFİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
YUSUFİ

BabaVoss7

80+ Silver
Days gone ve dow aldım bende direkt geliyor sıkıntı olmaz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,438
İsim
MehmedVII
108 TL'ye days gone mı 175 TL ye dying light mı hangisi daha çok sarıyor days gone sıkıcı diyorlar dying light a da çok iyi değil deniliyor hangisi hikaye yönünden daha iyi
Days Gone etail de daha ucuzu sanırım ona bak

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,371
İsim
Mert Can Ergün
Dying light 2

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Yani ikisi biraz farklı oyunlar aslında:
Dying Light 2 mesela parkuru ele alırken; Days Gone motor dinamiğini ele alıyor.
Dying Light 2 yakın dövüş ele alırken ; Days Gone daha çok ateşli silahlara yöneliyor.
Gibi bazı farklılıklar mevcut.
Hikaye bakımından Days Gone: Kıyamet sonrasında Drifter (başıboş) olarak hayatını süren Deacon'ını yaşadıklarını ele alırken; Dying Light 2: Kardeşini aramak için yola çıkmış bir Koşucu olan Aiden'nın hikayesini ele alıyor.
Dying Light 2'yi oynamadım ama Days Gone'dan baya keyif aldığımı da söyleyeyim.

Top Bottom