Neler Yeni

ddr4 ddr5 arasındaki farklar ddr4 ne kadar götürür

dafidak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Baran Çolak
yeni sistem alıcam bu ayın sonlarına doğru ama fortnite lol oynuyorum sadece beni uzun soluklu götürebilecek bi pc almak istiyorum ddr5 almak zorunlumu yoksa ddr4 yinede götürür mü yorumlarınız neler acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Çelebi
yeni sistem alıcam bu ayın sonlarına doğru ama fortnite lol oynuyorum sadece beni uzun soluklu götürebilecek bi pc almak istiyorum ddr5 almak zorunlumu yoksa ddr4 yinede götürür mü yorumlarınız neler acaba
Bütçeniz el veriyorsa ddr5 almanızı tavsiye ederim güncel bir sistem olur bütçenize göre almanızı tavsiye ederim lol, fortnite gibi oyunlar oynayacaksanız ddr4 bir sistem işinizi fazla bile görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Genç desem
Arada o kadar fark yok sıkıntı etme fark var mı tabi varda çok büyük değil ddr4 de yeter hem ucuz olur

dafidak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Baran Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önerebilceğiniz sistemler varmı güvenilir siteden 25 k civari sistem bütçem var

Kasadam1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kasadam1
önerebilceğiniz sistemler varmı güvenilir siteden 25 k civari sistem bütçem var
Bu fiyata gördüğüm en iyi sistem 24k ediyor
1000 lirayada isteğin bir parçanın bir tık üstünü tercih edebilirsin.

dafidak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Baran Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyata gördüğüm en iyi sistem 24k ediyor
1000 lirayada isteğin bir parçanın bir tık üstünü tercih edebilirsin.
bu sistem için konu açtım bi arkadaş pişman olduğunu söylemişti o yüzden merak edip konuyu açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gencergaming.com/gen-xx...2-1_2473-1_2474-1_2475-1_2476-1_4401-1_2477-1 alırsam 1 k daha koyup böyle alırım

asko56

80+ Silver
25 bin tl ye hele ay sonunda sistem alman zor olabilir çünkü sistem parçaları zam geldi ay sonuna bir zam daha kaçınılmaz çünkü benzin ve motorin fiyatları durmuyor ve maliyetler artıyor ay sonunda güncel fiyatlar ne ise ona göre konu açmak daha avantajlı

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Karataş

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mert Uysal
ddr4 ile ddr5 arasında fark yok o kadar gelecege yönelik ddr5 alınabilir fakat gelecek geldiginde hazır lurulu ddr4 sisteminizinde acmıcagı oyun olmucak bu işin gelecegine bakmak cok dogru degil uygun fiyatta hangisi varsa onu tercih edin

Top Bottom