Neler Yeni

ddr5 pc sistem öneriye ihtiyacım var

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

darbogaz goruyorum hocam

Aykut D.

80+ Gold

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
garantisi benim diyen esnaf :ROFLMAO:
1. Ben bilgisayarcı değilim dükkanım yok.
2. Seçtiğim parçalara kefilim dedim bende çalışan bir insanım PC başında Forumda takılmıyorum vakit buldukça beni etiketledikleri zaman bakmaya çalışıyorum işlerim yoğun yapacağım işi bile unutuyorum zaman zaman bu kadar olması doğal sevgiyle kal dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü abi müsait olduğunda kardeşime de sistem bakacaktın yoğunluktan unuttun sanırım uygun olduğunda dönüş yapabilir misin
Kardeşim valla unutmadım ama vakit bulamadım inan ki PC önerirken ben dikkat ediyorum o yüzden geç olabiliyor ya da iş yükünden dolayı umuyorum kusura bakma senden ricam bana akşam hatıralatir mısın 10 gibi filan

Aykut D.

80+ Gold
1. Ben bilgisayarcı değilim dükkanım yok.
2. Seçtiğim parçalara kefilim dedim bende çalışan bir insanım PC başında Forumda takılmıyorum vakit buldukça beni etiketledikleri zaman bakmaya çalışıyorum işlerim yoğun yapacağım işi bile unutuyorum zaman zaman bu kadar olması doğal sevgiyle kal dostum
Aman hocam bilgisayarcı olduğunuzu kastetmedim esnaftan ürün alınırken derler kardeşim bu ürünün garantisi benim diye ona istinanen yazdım

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aman hocam bilgisayarcı olduğunuzu kastetmedim esnaftan ürün alınırken derler kardeşim bu ürünün garantisi benim diye ona istinanen yazdım
Ben seçtiğim parçaların kalitesine güveniyorum yoksa elektronik ürün garanti tabii ki veremem kimse veremez üretici onarım değişim garantisi verir sadece

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tamamdır teşekkür ederim birde kardeşime de alacağız onun bütçesi 40k birde ona toplasanız çok minnettar olurum.

iHusoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
huso

Teşekkür ederimm

Top Bottom