Neler Yeni

deadpixel repair uygulamaları zarar verirmi?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
arkadaşlar telefonumda çok minik bi navigasyon tuşlarının ekran yanığı kalmış ölü pixel düzeltme uyuglamlarla düzelme şansı varmış kesin değil ama deneyeyim diyorum ne olur ne olma fakat daha çoğaltabileceğinden korkuyoum bir zarar verirmi bu uygulamalar

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
hocam adı üzerinde ölü pixel oradaki ledlerden biri patlamış yanı onu yaptıramazsınız ekran değişmeli fiziksel olarak bozuk bir şeyi yazılımla düzeltemezsiniz

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam adı üzerinde ölü pixel oradaki ledlerden biri patlamış yanı onu yaptıramazsınız ekran değişmeli
hocam ölü pizel değil ya telefonda hani ekran yanığı olur ya ondan bahsediyorum bitane adamdan görüdm yt de yorumlarda full oldu diyorlar fakat zaararlımı ondan şüpheleniyorum

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
hocam ölü pizel değil ya telefonda hani ekran yanığı olur ya ondan bahsediyorum bitane adamdan görüdm yt de yorumlarda full oldu diyorlar fakat zaararlımı ondan şüpheleniyorum
bence deneme hocam riske atma bilinseydi şuana kadar herkes yapardı

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence deneme hocam riske atma bilinseydi şuana kadar herkes yapardı
haklısınız hocam zaten çok minik zor gözüküyor bundan sonra karanlık modda ve yarım parlaklıkta kullanacağım bu arda o izler sadece yarım parlaklıkta gözüküyor

Top Bottom