Neler Yeni

Deathmatch - Competitive FPS oyun önerisi

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Şimdi CS GO veya Valorant diye başlamayın lütfen. CS GO 2.6k saat gömdüm ve iğreniyorum artık. Hileden ,smurflerden geçilmiyor. Rank çıkmak hele tek başına bildiğin try hard... Valorant'a bir şey demeyeceğim fazla şişirilmiş bir cartoon game. Arkadaşlar sizden istediğim saydığım oyunlar dışında bana gerçekten competitive yaşatacak oyun söyleyin. Battle royal olmasın mümkünse. CS GO ve COLD VAR tarzı fast spawn modlu oyun önerileri bekliyorum. Şu aralar cidden oyun bulamaz oldum... Cold War ve Modern Warfare 2 gerçekten pahalı , bunları al oyna diyebilirsiniz ama şuan alamam.

Rainbow Six Siege , Warzone 2.0, Apex Legend , CS GO , Valorant , PUBG , Fortnite , Warframe , Halo İnfinity , Super People , Quake Champion, BF1 , BF5 <<< Bunlar dışında neler önerebilirsiniz ? Eski oyunlardan da önermeyin mümkünse ( Wolfteam , Zula , CS 1.6 , Half Life)

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Düzgün bir seçenek bulana veya mw2 alacak parayı biriktirene kadar War thunder, black Squad, battle team2 gibi oyunlar oynayabilirsin.

Ücretli olarakta naraka bladepoint, ntbss, insurgency sandstorm, Squad gibi oyunları önerebilirim.
Bazıları deatmatch veya FPS oyunu olmasada da iş görür diye düşünüyorum.
Ntbss yi uzun bir süre oynadığım ve Naruto animesini sevdiğimden her başlık altında önerebilirim. Onu es geçebilirsin. 😅

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzgün bir seçenek bulana veya mw2 alacak parayı biriktirene kadar War thunder, black Squad, battle team2 gibi oyunlar oynayabilirsin.

Ücretli olarakta naraka bladepoint, ntbss, insurgency sandstorm, Squad gibi oyunları önerebilirim.
Bazıları deatmatch veya FPS oyunu olmasada da iş görür diye düşünüyorum.
Ntbss yi uzun bir süre oynadığım ve Naruto animesini sevdiğimden her başlık altında önerebilirim. Onu es geçebilirsin. 😅
Oyunların çoğunun isimlerini biliyorum. Narakayı game pass'de oynadım. İnsurgency sandstorm'u deneyeceğim. Diğerlerinede göz atarım teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha fazla tavsiye verin. Oynadığınız FPS tarzı tüm oyunları yazabilirsiniz.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,314
İsim
yusuf ecer
Hunt showdown çok sarabilir.

The Semih

80+ Gold
Oyunların çoğunun isimlerini biliyorum. Narakayı game pass'de oynadım. İnsurgency sandstorm'u deneyeceğim. Diğerlerinede göz atarım teşekkürler.

Daha fazla tavsiye verin. Oynadığınız FPS tarzı tüm oyunları yazabilirsiniz.
Escape from tarkov oynadın mı ?

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Battle Teams 2 isimli yeni oyun var. Onun dışında eski ama popüler Planet Side 2 var. For Honor var biraz orta çağ ama konsepti gereği tercih ediliyor. Zero Hour isimli rol yapma oyunu var genelde tercih ediliyor. Escape From Tarkov başarılı bir oyun. Insurgency Sand Storm, gerçekçiliği ve atmosferi nedeniyle tercih ediliyor. Rogue Company biraz daha animasyona yönelik ama kısa ve yorucu olmadığından seviliyor.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Ben de arena shooterlara günde 20-30 dakika takılıp çıkıyorum. Xonotic, Cube 2 Sauerbraten, Krunker falan. Zaten oyuncu kitlesi çok fazla olmayınca günde belli vakitlerde tadı çıkıyor. Yaşlandık herhalde :peeposad:

Yanakay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Metin Vardar
bf 2042 rush ve tdm mod ları ile çok iyi olmuş ona bakabilirsin ayrıcı Rogue Company önerebilirim.

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Escape from tarkov oynadın mı ?
Hayır onada bakayım.

Battle Teams 2 isimli yeni oyun var. Onun dışında eski ama popüler Planet Side 2 var. For Honor var biraz orta çağ ama konsepti gereği tercih ediliyor. Zero Hour isimli rol yapma oyunu var genelde tercih ediliyor. Escape From Tarkov başarılı bir oyun. Insurgency Sand Storm, gerçekçiliği ve atmosferi nedeniyle tercih ediliyor. Rogue Company biraz daha animasyona yönelik ama kısa ve yorucu olmadığından seviliyor.
For honor türü oyunlar oynadığımdan onu tercih etmem şu aralar. Onuda oynamıs biri olarak oyun güzel ama bana shooter tarzı oyun lazım. Battle Team 2'yi deneyeceğim. Birde aklımda Insurgency Sand Storm var. (Bu oyun battle royal mi ? ) Rogue Company'yi de araştırayım.

The Semih

80+ Gold
Hayır onada bakayım.

For honor türü oyunlar oynadığımdan onu tercih etmem şu aralar. Onuda oynamıs biri olarak oyun güzel ama bana shooter tarzı oyun lazım. Battle Team 2'yi deneyeceğim. Birde aklımda Insurgency Sand Storm var. (Bu oyun battle royal mi ? ) Rogue Company'yi de araştırayım.
Tarkov oynamadıysan gerçek fps oyuncusu değilsindir :D Insurgency Sand Storm tarkova göre çerez kalıyor.

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Ben de arena shooterlara günde 20-30 dakika takılıp çıkıyorum. Xonotic, Cube 2 Sauerbraten, Krunker falan. Zaten oyuncu kitlesi çok fazla olmayınca günde belli vakitlerde tadı çıkıyor. Yaşlandık herhalde :peeposad:
Gerçekten kitlesi olan oyunlar var ama benim şuan onlara erişmem zor. ( MW2 , Cold War falan. Warzone 2.0 'da aşırı hızlı akan bir oyun ve battle royal olması gerçekten oyunu zor hale getiriyor. Oyuncular gerçekten sağlam saat gömmüşler. Şuan elimde bulunan BF5'i yükledim ama bu oyunda'da zorluk seviyesi yukarda diyebilirim :) Tamam kolaylıkla çoğu oyuncuyu indiriyorsunuz ama bazı elemanlar 500 levele dayanmış ve daha kaç saat gömdüğü belli değil. Hakkari dağ komandosu olmaya gerek yok bence ya :) )

bf 2042 rush ve tdm mod ları ile çok iyi olmuş ona bakabilirsin ayrıcı Rogue Company önerebilirim.
Açıkcası elimde BF1 ve BF5 vardı onu almadım. Ama zorunda kalırsam 2042'ye para vermekten çekinmem.

Tarkov oynamadıysan gerçek fps oyuncusu değilsindir :D Insurgency Sand Storm tarkova göre çerez kalıyor.
Aslında birçok fps oyununun içinde bulunduğumu kendime hile dedirttiğimi biliyorum :) Ama deneyeceğim bakalım merak ettim.

Top Bottom